20-vjeçarja poston foton e sikletshme në internet, e ka një shpjegim për këtë

Një modele britanike ka postuar një sërë fotografish pa filtër, duke u treguar kështu e ndershme me 76 mijë ndjekësit e saj në rrjetet sociale

Emily Bador, 20-vjeçe nga Brighton ka treguar gjithçka në lidhje me flokët, peshën, madje edhe qimet në pjesët delikate të trupit.

Ajo me këto foto ka tentuar që t’ju tregojë femrave që nuk i kanë borxh askujt për të qenë të përkryera.

Madje ajo ka postuar një foto, ku sqetullat e saj janë të padepiluara si për të treguar se është njeri si gjithë të tjerët dhe ndodh që të mos ketë kohë të merret me to.

Fotot e saj tregojnë jetën e përditshme të një vajze pa ngjyra dhe pa filtra, por ashtu siç ajo është realisht.

SHPËRNDAJE