A është Jonida artistja më me stil e estradës? (Foto)

Këngëtarja Jonida Maliqi është njëra ndër artistet më me stil në skenën e muzikës shqiptare.

Këtë gjë e vlerësojnë fansat, por edhe kolegët e saj, por kjo shihet edhe me një sy.

Përmes imazheve që sjell Jonida vazhdimisht në profilin e saj zyrtar në Instagram, shohim se ajo është njëra ndër këngëtaret më “in” apo më në hap me kohën.

Shikoni disa foto të këngëtares dhe binduni se stili i saj është shumë i veçantë.

SHPËRNDAJE