Agon Amiga publikon video intime nga shtrati, dëgjohet një zë femre (Video)

Agon Amiga është njëri ndër reperët më të njohur në vend.

Ai ka qenë shumë i përfolur në mediat rozë për shkak të jetës së tij private, ndarja nga bashkëshortja e tij Egzona për të cilën thonë se shkak ka qenë modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj.

Por së fundmi Agoni ka habitur të gjithë ndjekësit e tij në Instastory me një video që publikoi pak minuta më parë.

Në këtë video të cilën e ka bërë nga shtrati, Agoni duket se ka qenë në një dhomë hoteli.

Aty dëgjohet një këngë dhe në fund një zë femre. Për më shumë shikoni videon më poshtë.

SHPËRNDAJE