Agon Amiga publikon video intime nga shtrati, dëgjohet një zë femre (Video)

Agon Amiga është njëri ndër reperët më të njohur në vend.

Ai ka qenë shumë i përfolur në mediat rozë për shkak të jetës së tij private, ndarja nga bashkëshortja e tij Egzona për të cilën thonë se shkak ka qenë modelja dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj.

Por së fundmi Agoni ka habitur të gjithë ndjekësit e tij në Instastory me një video që publikoi pak minuta më parë.

Lexo po ashtu:  Ndahet nga jeta aktori i madh i skenës (Foto)

Në këtë video të cilën e ka bërë nga shtrati, Agoni duket se ka qenë në një dhomë hoteli.

Aty dëgjohet një këngë dhe në fund një zë femre. Për më shumë shikoni videon më poshtë.

Loading...
SHPËRNDAJE