Andrra feston ditëlindjen mes dhuratash dhe surprizash luksoze! (Foto)

Për bukuroshen Andrra Destani dita e sotme është një nga më të veçantat pasi ajo feston ditën e saj të lindjes.

Përmes disa postimeve në rrjete sociale, bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha ka treguar disa nga dhuratat që ka marrë gjatë ditës së sotme si dhe surprizën e Sinanit.

Ai ka prenotuar në një nga hotelet më luksoze në Tiranë, suitën më luksoze vetëm për të kaluar mbrëmjen së bashku. Këtë ditëlindje duket se Andrra nuk do ta harrojë lehtë.

Lexo po ashtu:  A e keni ditur sa e bukur është gruaja e këtij deputeti (Foto)

Loading...
SHPËRNDAJE