Arbnora Ademaj pas një dekade dorëzon kurorën e Missit

Bukuroshja Arbnora Ademaj, sot ka kujtuar kohën kur për herë të parë ka marrë kurorën e Miss’it të Pejës, pasi pikërisht sot është bërë një dekadë që kur ajo kishte fituar këtë kurorë.

Arbnora ka kujtuar emocionet e kësaj dite si dhe ka uruar që kurorën që do ta doërzojë, t’i sjell suksese edhe vajzës që do ta mbajë atë.

Për më shumë lexojeni postimin e saj:

‘Po behet nje dekade kur rrembeva kuroren e me te bukures ! Emocion , lot e gezim…

Ishte hera e pare qe ngjitesha ne skene per ta perjetuar kete emocion qe ta jap skena se bashku me duartrokitjet dhe ovacionet qe vijne nga salla edhe sot e 10 vite vazhdoj te jem e lidhur me skenen duke mos iu ndare per asnje çast.

Brenda pak dite une dorzoj kuroren vajzes e cila do ta fitoj çmimin Miss Peja 2017!

Uroj qe kjo kurore qe me ka sjell fat e suksese ne jete e karriere te njejten gje ia deshiroj asaj vajze qe do ta rrembej kete titull!’, ishte ky statusi që kishte bërë Arbnora.

SHPËRNDAJE