7 C
Pristina
E mërkurë, Mars 29, 2017

InfoKosova

254 POSTIME 0 KOMENTET

Artikujt e Fundit

Të burgosurit presin mëshirën e presidentit Thaçi

Të burgosurit në burgjet e Kosovës janë në pritje të mëshirës së presidentit Hashim Thaçi që të falen. Pavarësisht se lista me emrat e tyre...

Në vend të Vuçiqit në Kosovë vjen Gjuriqi

Pavarësisht vendimit të kryetarit të Partisë Përparimtare Serbe, Aleksandar Vuçiq që të mos vie sot në Kosovë, tubimi në kuadër të fushatës për president...

Putin i jep Serbisë dhjetëra tanke dhe aeroplanë luftarakë, falas!

Serbia dëshiron të bashkohet me BE-në. Por vendi ballkanik merr një furnizim me pajisje ushtarake me shumicë nga pronat e rezervave ruse – pa...

Deputetët paguhen sa pesë paga mesatare

Përderisa pagat mujore në Kosovë sillen nga 130 deri në mbi 400 euro, deputetët e Kuvendit të Kosovës vazhdojnë të kenë pagë pesë herë...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Lipjan (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Lipjan, saktësisht në fshatin Lapnasel. Policia e Kosovës konfirmoi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur...
wordpress hit counter