14 C
Pristina
E hënë, Prill 24, 2017

InfoKosova

16519 POSTIME 0 KOMENTET

Artikujt e Fundit

56 fshtara franceze nuk dhanë asnjë votë të vetme për Marine Le Pen

Sado që Marine Le Pen doli e dyta në zgjedhjet e djeshme të Francës, janë disa fshatra ku Le Pen nuk arriti të marrë...

PDK i kërkon Mustafës të veprojë për Demarkacionin

Marrëveshja për Demarkacionin e kufirit me Malin e Zi, nuk pritet të procedohet as këtë javë për ratifikim në Kuvendin e Kosovës. Pavarësisht kërkesave nga...

Hahn i reagon Ramës: Ndryshimet e kufijve nuk pranohen

Bashkimi Europian duket se është vërtet i shqetësuar për deklaratat e fundit nacionaliste të Edi Ramës, për një bashkim të mundshëm të dy shteteve...

Takim urgjent i liderëve serb, shkak ‘Shqipëria e Madhe’

Deklaratat e liderëve shqiptarë për bashkim, kanë bërë që kryeministri serb, Aleksandër Vucic dhe presidenti i Serbisë, Tomislav Nikloliq të zhvillojnë sot një takim...

Getoari dhe Marina fillojnë përgatitjet e ceremonisë së dasmës (Foto)

Thashethemet se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi do të martoheshin së shpejti kanë më shumë se një vit që qarkullojnë, edhe pse deri më tani...
wordpress hit counter