4 C
Pristina
E diel, Prill 23, 2017

InfoKosova

16466 POSTIME 0 KOMENTET

Artikujt e Fundit

Kampioni shqiptar e mposhti serbin për më pak se 2 minuta (Video)

Florian Marku fiton ndeshjen e sotme ndaj serbit Stefan Suskavcevic. Floriani u gjend në vështirësi vetëm për pak sekonda pasi serbi e lidhi atë duke...

Kështu tallen me Ronaldon, pas shkëlqimit të Leo Messit e fitores së Barcelonës (Video)

Kanë filluar talljet me Ronaldon, pas humbjes së Real Madridit 3:2 Barcelona e ka mposhtur 3:2 Real Madridin midis “Santiago Bernabeut”, duke rihapur seriozisht garën...

E kërcënuan me jetë që mos tregonte për UFO-t… Ja çcfarë pashë 36 vjet...

Një burrë i quajtur Steve Longero nuk i ka treguar askujt për plot 36 vite atë çfarë pa për 3 net në pyllin “Rendlesham”...

Bashkoni gishtin e madh të dorës me atë të voglin dhe do të habiteni...

Vendoseni krahun në një vend të sheshtë dhe ngrini dorën lart. Bashkoni gishtin e madh me gishtin e vogël. Ajo çfarë shihni është një ligament....

Në Dubai, aty ku një banjo 1 milion dollarëshe nuk është luks

Për të pasurit, një banjo me vlerë 1 milion dollarëshe mund të jetë thjesht diçka e ‘nevojshme’ dhe nuk llogaritet tek luksi. E kryesisht ata...
wordpress hit counter