5 C
Pristina
E martë, Mars 28, 2017

InfoKosova

14564 POSTIME 0 KOMENTET

Artikujt e Fundit

Njihuni me burrin me koleksionin më të madh në botë të pajisjeve torturuese (Foto/Video)

Burri me koleksioni më të madh në botë të pajisjeve torturuese, teston efektivitetin e tyre në vete. Autori e historiani Steve Santini 53-vjeç, posedon 220...

‘Eja të bëjmë seks’, vajza shqiptare fut në kurth të moshuarin

Ajo hipi në makinën e një të 80-vjeçari italian dhe i vodhi 350 euro nga portofoli. Protagoniste është një 27-vjeçare shqiptare, me banim në Banchette...

Si ta kuptoni nëse e dashura ju ka tradhtuar

Të dallosh një mashkull kur bën seks nuk është shumë e vështirë. Meshkujt bien lehtë në sy, pasi fishkëllejnë dhe i përshëndesin njerëzit, të...

Ja pse meshkujt që ndihmojnë me punët e shtëpisë janë dashnorë më të zjarrtë

Disa hulumtime të reja tregojnë se meshkujt që kontribuojnë në punët e shtëpisë bëjnë seks më shpesh dhe më të mirë me partnerët e...

Vdes fansja që ishte diagnostikuar me kancer, pasi realizoi ëndrrën e takimit me Beyoncen...

Ka ndërruar jetë simpatizuesja e Beyonce e cila vuante nga sëmundja e kancerit. Ditë më parë ajo ka treguar edhe një herë se sa këngëtare...
wordpress hit counter