17 C
Pristina
E premte, Mars 24, 2017

Luani tentoi t’i sulmojë vizitorët në kopshtin zoologjik, përfundoi në një gropë të thellë...

Një video rrëqethëse është publikuar në internet, në të cilën shfaqet momenti kur turistët derisa po vizitonin një kopsht zoologjik, një luan duke tentuar...

“E thirra 4 herë në krevat, nuk erdhi”, gruaja i hakmerret aty ku i...

Një aktore turke ka publikuar një video në Instagramin e saj ku shikohet e acaruar teksa pret burrin në krevat, por ai nuk vjen....

Veshjet më të dështuara në palestër, mendoni dy herë para se të shkoni

Keni planifikuar për të shkuar në palestër? Para se të përgatiteni mendërisht, ju duhet të zgjidhni veshjen tuaj të palestrës me kujdes. Pse? E pra,...

Demi bën copa matadorin, i ngul bririn në…(Video)

Loja me demat është sa argëtuese aq edhe e rrezikshme. Ndonjëherë mund të përfundojë edhe në fatale për disa persona ose edhe për vetë...

Sherr skandaloz: Nusja me vjehrrën kapen prej flokësh, e reja i heq reçipetat mamasë...

Dihet se marrëdhënia mes nuses dhe vjehrrës nuk ka qenë asnjëherë e mirë, e për të mos thënë që në shumë raste ka degjeneruar...

Vogëlushja i “vjedh” kapelën Papës, derisa po i jepte një puthje (Video)

Një vajzë e vogël është kapur nga kamerat duke i “vjedhur” papës kapelën e tij, derisa po i jepte atij një puthje. Siç shkruajnë mediat...

Gjarpër në aeroplan, tmerrohen pasagjerët (Video)

Pasagjerët e një aeroplani që po fluturonte drejt Aniak në Alaskë, janë tmerruar pasi konstatuan se në bord bashkë me ta ishte edhe një...

Dy ujq të mëdhenj filmohen duke vrapuar në autostradë, gruaja rrëfen ngjarjen (Video)

Një grua ka filmuar momentin e pabesueshëm kur dy ujq të mëdhenj po vraponin paralel me veturën e saj në një autostradë në Kanada. Rhonda...

Mbretëresha e vallëzimit: Lëvizjet e kësaj gjyshe në kuzhinë janë bërë hit në internet...

Një gjyshe e cila kishte filluar të vallëzojë derisa po punonte në kuzhinë është bërë e famshme në internet, ndërsa këngëtarja e këngës me...

Tentoi t’i bënte përshtypje vajzës që i pëlqente duke kërcyer në liqenin me krokodilë,...

Li De Pauv 18-vjeç ka pësuar lëndime të rënda trupore kur një krokodil e sulmoi në liqen, pasi ishte futur në ujë për një...

Artikujt e Fundit

Djali i kryeministrit të parë të Maqedonisë në burg për 26 muaj!

Djali i kryeministrit të parë të Maqedonisë, Nikolla Kljusev, psikiatri Ljudimil Kljusev është dënuar me 26 muaj burg dhe me 17.500 dollarë amerikan për...

Emisioni i plotë | Express Rozë (90): Gjiko, Milaim Zeka, Alban Skenderaj, Dj Dalool,...

Edhe këtë javë do të njiheni me më të rejat nga bota e shoë bizit vendor. - Gjiko befasohet nga gjyshja ne intervistën e gjatë....

Shënohet goli i dytë në ndeshjen Itali-Shqipëri (Video)

Italia ka dyfishuar epërsinë 2:0 ndaj Shqipërisë, me golin e sulmuesit Ciro Imobile

E pabesueshme: Ndërpritet ndeshja Itali – Shqipëri

Gjyqtari ka ndërprerë përkohësisht ndeshjen Itali - Shqipëri. Shkak për ndërprerjen kanë qenë tifozët shqiptarë, të cilët kanë krijuar tym dhe zhurmë duke hedhur vazhdimisht fishekzjarre. Ndeshja pritet...

Anton Quni e cilëson Presidentin Thaçi si një “fëmijë të lazdruar” ! (video)

ftuem ne Rrokum Roll te Televizionit Rrokum, deputeti i LDK’s, Anton Quni ka thane se nisma e presidentit Thaçi per ushtrine e Kosoves asht...
wordpress hit counter