6 C
Pristina
E diel, Mars 26, 2017

Vajzës i shpërthejnë periodat në mes të rrugës, gjaku lumë si asnjë herë më...

Kësaj gruaje që shikoni në video i kanë shpërthyer periodat në mënyrën më të keqe të mundshme në mes të rrugës. Ajo ishte duke ecur,...

A është haram që pasulin me hangër me mish? – Ja çka thotë Shefqet...

A duhet me u hangër pasulin me mish apo pa mish dhe a është haram kjo, është një pyetje që ju është bërë hoxhë...

Djali kryen marrëdhënie seksuale me nusen e vëllait, familjarët hapin derën dhe ja çfarë...

Tradhtia është e rëndë, por bëhet akoma më e rëndë kur ndodh brenda familjes. "LiveLeak" ka publikuar së fundmi një video, e cila është shpërndarë...

Provokon shokun me të dashurën, shokohet kur shikon përfundimin (VIDEO+16)

E keni menduar ndonjëherë se si do të reagonit nëse do të gjenit të dashurën tuaj duke flirtuar me shokun tuaj më të ngushtë?...

Donte të kujtonte gjyshin e vdekur, por vajza ngatërron fotot dhe ja çfarë ndodh...

Një vajzë ka dashur që të kujtojë gjyshin e saj ndaj dhe ka menduar që këtë ta bëjë me një status dhe foto të...

Fotografia që po çmend internetin: A po vëreni se diçka nuk është në rregull...

Fotografia e pesë mikeshave duke pozuar pranë objektivit të aparatit ka nxitur reagime të shumta në internet, por jo për shkak të asaj që shumica...

I riu ndez 10 mijë fishekzjarrë, shikoni se çfarë ndodh [Video]

Një djalë ka bërë një eksperiment të çuditshëm. Ai ka marrë 10 mijë fishekzjarrë të vegjël dhe i ka bashkuar. Pas kësaj ai ka guxuar dhe...

Ky është Fatmiri, bosi shqiptar që e njeh krejt Florida (Foto)

Fatmir Fabio Dikena është emri i shqiptarit që jeton në Florida të SHBA-ve. Shqiptari nga Kërçova e Maqedonisë është mjaft i famshëm në shtetin...

Vajza që i ngatërroi të gjithë përgjigjet: Ja ku e kam futur gishtin e...

Përdoruesja e Twitterit, @Larose419 postoi javën e kaluar një fotografi të dorës së saj me thonjtë e bërë, siç i bëjnë të gjitha femrat,...

Kap plakun duke kryer marrëdhënie me një vajzë të re, ja si reagoi kjo...

Jeni bërë ndonjëherë pjesë e ndonjë kamere të fshehtë? A ju kanë bërë ndonjëherë ndonjë lojë të neveritshme e cila mund të ketë ndikuar më...

Artikujt e Fundit

Turqia fton në bisedë ambasadorin e Zvicrës për thirrjen për vrasje të Erdoganit

Ministria e Punëve të Jashtme e Turqisë ka ftuar sot në një bisedë ambasadorin e Zvicrës në Ankara për shkak të protestave të mbajtur...

Qytetari e quan “gomar”, nuk mungon as përgjigja e Edi Ramës (Foto)

Sikur të mos mjaftonte “Komunikimi Javor” që vjen çdo të dielë në rubrikën e tij tashmë Kryeministri Edi Rama ka edhe një tjetër komunikim...

A ia ka filluar Ismet Beqiri, fushatës për kryetar të Prishtinës? (Foto)

Javët e fundit, Ismet Beqiri është përfolur si njeriu më favorit dhe që më së shumti mund t’ia rrezikoj Shpend Ahmetit ulëse për të...

Jeta pas lufte e komandove shqiptarë (Video)

Ish-pjesëtarë të Forcave të Armatosura, ish-komando, të cilët kanë shërbyer edhe në misione ndërkombëtare jashtë vendit, janë përfshirë në ngjarje të rënda kriminale, veçanërisht...

Incidente të rënda në Beograd: Serbët therin dy tifozë rusë, ndërsa përpiqen tua lënë...

Dy tifozë të Spartak Moskës janë therur me thikë në Beograd, bëjnë të ditur mediat serbe. Autoritetet e atjeshme kanë konfirmuar lajmin, mirëpo nuk...
wordpress hit counter