6 C
Pristina
E diel, Mars 26, 2017

Kështu reagojnë amerikanët kur dëgjojnë muzikë shqipe (Video)

Muzika moderne shqiptare sot po shënon sukseset e saj, duke thyer edhe kufijt e Ballkanit. Në një video të publikuar në Youtube, disa të rinj...

Shikoni çfarë bën babai për të shpëtuar jetën e fëmijës së tij! (Video)

Po ktheheshin në shtëpi pas festimeve të Vitit të Ri kinez, por u aksidentuan dhe makina me të cilën po udhëtonin përfundoi në një...

Vajzat zihen “live” në TV, përleshjen e ashpër e shikojnë të gjithë deri në...

Përleshja e ashpër mes dy vajzave është dhënë drejtpërsëdrejti në televizion. Bëhet fjalë për dy ruse, të cilat ishin pjesëmarrëse në një “reality show”...

Ngatërron shkumën e flokëve me atë të ndërtimit, shkon në spital me një “përkrenare”...

Një grua nga Evropa Lindore përfundoi në spital me një përkrenare gjigante ndërtimi prej shkume mbi kokën e saj. Zonja ngatërroi shkumën e flokëve me...

Puthja më e shëmtuar që keni parë, dy të silikonizuarit e famshëm trembin njerëzit

Ai është cilësuar si kukulla njerëzore mashkullore dhe në fakt i tillë është. Gati të futet në librin e Rekordeve Guiness, 43-vjeçari Rodrigo Alves...

Fëmijët në Has, ‘çajnë dëborën me not’ [Video]

Fëmijët janë ata që më së pakti i tremben reshjeve të dëborës. Përkundrazi shumë prej tyre e presin atë me padurim, për të luajtur...

Derisa ishte në supermarket me gruan, burri kryen nevojën fiziologjike pranë frigoriferëve të mishit...

Kur mendoni se i keni parë të gjitha, në momentin e fundit shfaqet diçka që gjithmonë ju befason. Ky burrë i veshur me një...

Momenti kur qentë përballen me kobrën gjigante në oborrin e shtëpisë (Video)

Ky është momenti kur qentë e shtëpisë kanë shpëtuar pronaren e tyre nga një gjarpër helmues që ishte futur në oborrin e shtëpisë. Në video,...

Kjo vajzë nxjerrë prezervativin nga hunda dhe goja (Video)

Mos mendoni se prezervativi është një send plastik i cili vendoset vetën në organin gjenital mashkullor dhe parandalon shtatzëninë e padëshiruar apo sëmundjet seksualisht...

Kur fluturimi kthehet në makth! Objekte dhe kafshë të çuditshme në aeroplan (Foto)

Zakonisht kur udhëtojmë me aeroplan, ka njerëz afër nesh. Por, a ju ka ndodhur që pranë jush të keni një “panda”? Këto foto të publikuara...

Artikujt e Fundit

Turqia fton në bisedë ambasadorin e Zvicrës për thirrjen për vrasje të Erdoganit

Ministria e Punëve të Jashtme e Turqisë ka ftuar sot në një bisedë ambasadorin e Zvicrës në Ankara për shkak të protestave të mbajtur...

Qytetari e quan “gomar”, nuk mungon as përgjigja e Edi Ramës (Foto)

Sikur të mos mjaftonte “Komunikimi Javor” që vjen çdo të dielë në rubrikën e tij tashmë Kryeministri Edi Rama ka edhe një tjetër komunikim...

A ia ka filluar Ismet Beqiri, fushatës për kryetar të Prishtinës? (Foto)

Javët e fundit, Ismet Beqiri është përfolur si njeriu më favorit dhe që më së shumti mund t’ia rrezikoj Shpend Ahmetit ulëse për të...

Jeta pas lufte e komandove shqiptarë (Video)

Ish-pjesëtarë të Forcave të Armatosura, ish-komando, të cilët kanë shërbyer edhe në misione ndërkombëtare jashtë vendit, janë përfshirë në ngjarje të rënda kriminale, veçanërisht...

Incidente të rënda në Beograd: Serbët therin dy tifozë rusë, ndërsa përpiqen tua lënë...

Dy tifozë të Spartak Moskës janë therur me thikë në Beograd, bëjnë të ditur mediat serbe. Autoritetet e atjeshme kanë konfirmuar lajmin, mirëpo nuk...
wordpress hit counter