6 C
Pristina
E martë, Prill 25, 2017

Fotografitë që u bindin se pse fëmijët duhet të kenë një kafshë shtëpiake

Shumë njerëz zgjedhin që të kenë ndonjë kafshë shtëpiake. Madje lidhshmëria e familjarëve me të vetëm sa shkon e rritet. Kurse janë pikërisht fëmijët ata...

Ja çfarë bën kjo shitëse në dyqan pasi e përfundon punën (Video)

Nathaly Gutierrez i ka lënë pa fjalë konsumatorët meksikan, pasi videot e saj seksi janë publikuar në rrjetet sociale. Ajo punon në një dyqan të...
video

Facebook Videos

(function(){ ...

Ju kujtohet djaloshi dyvjeçar që pinte 40 cigare në ditë? Shikoni si duket tani...

Në vitin 2010, bota ishte shokuar nga rrëfimi i djaloshit nga Indonezia i quajtur Ardi Rizal. Asokohe ai ishte vetëm dyvjeçar por pinte 40...

U del gjoksi duke vallëzuar në transmetim live (Foto/Video, +16)

Prezantueses së motit i është zbuluar gjoksi gjatë transmetimit të drejtpërdrejt, por kjo nuk është hera e parë që po i ndodh, pasi gjatë...

Sozia e Jean Reno jeton në Prishtinë (Foto)

Jean Reno është një prej aktorëve më të njohur të kinematografisë franceze. Por, sozia e aktorit francez gjendet në shtetin kosovar. Bëhet fjalë për Luan Kantarxhiun,...

Dy ide kreative për t’i vendosur pikturat në shtëpi (FOTO)

Në formë katrore Mënyra më e thjesht për t’i vënë pikturat në muret tuaja, është duke i aranzhuar ato në korniza të ndara në një...

Refuzohet nga femra e ëndrrave, kërcënon se do të hidhet nga shtylla e lartë...

Burri nga Turqia, i njohur vetëm me inicialet G.S., ka marrë pjesë në një emision televiziv, ku i ka shprehur dashurinë një femre të...
video

Vogëlushja lyhet me buzëkuqin e nënës që të bëhet ‘Spider-Man’ (Video)

Shumë vajza të vogla e adhurojnë grimin e nënave të tyre dhe sapo e gjejnë mundësinë, provojnë ta aplikojnë në fytyrë. Por, trevjeçarja Keeley nga...

Ky qen nuk e njeh frikën (Video)

Shumica nuk do të guxonte që t’i afrohej ndonjë luani, e jo më të ndeshej me tre prej tyre për t’u marrë ushqimin. Por kjo...

Artikujt e Fundit

Këto janë “Katunarkat zvicerane” krejtësisht nudo (Foto+18)

Këto janë femrat zviceran qe po çmendin internatin. Shumë seksi dhe tërheqëse por kjo nuk përben lajmin interesant. Këto janë femrat e quajtura “fshatarkat zvicerane”. Fotot e...

Skandal i Leo Messit kur heq fanellën. Mediat spanjolle zbulojnë veprimin që nuk e...

Pesë herë më i miri i botës, Leo Messi, shënoi në minutën e 92’ ku i dhuroi tre pikë Barcelonës, duke rihapur seriozisht gara...

Nëse i dashuri yt bën këto pesë gjëra, mos u marto me të

Njeriu perfekt nuk ekziston, por edhe sikur të ekzistonte ti ndoshta nuk do ta doje. Ne dashurohemi me njerëzit që janë një paketë virtytesh dhe...

4 gabimet që bëjnë çiftet para se të fejohen

Këtu nuk ka vend për keqkuptime. Askush nuk dëshiron ta heqë vëmendjen nga entuziazmi i fejesës, sepse ky është një nga momentet më të...

Ja si ta largoni dhjamin në bark? Metodë shumë e thjeshtë

Nëse dëshironi ta humbni barkun e madh, opsioni më i mirë është dieta dhe ushtrimet, padyshim. Por, a e keni ditur se duke i ftohur...
wordpress hit counter