31 C
Pristina
E premte, Korrik 21, 2017

Si në filmat me tmerre/ Këputet litari gjatë varrimit, arkivoli zë poshtë dy persona...

Një ngjarje e rëndë është arritur të filmohet nga një kamera amatore gjatë një funerali. Nuk ka informacion të saktë se ku ka ndodhur aksidenti...

Të gjithë përreth Trumpit “kanë fytyra të njëjta”! (Foto)

Amanda Holland e ka edituar fotografinë e presidentit të Shteteve të Bashkuara, për të treguar se sa të njëjtë janë njerëzit që e shoqërojnë. Dukja e...

Shikoni çfarë bëhet në Tajlandë, prostitutat rrahin keq turistët

Një ngjarje jo e zakontë ka ndodhur në Tajlandë. Një grup turistash, shok me njëri -tjetrin u rrahën nga një grup punonjësesh të seksit në...

E papritur! Nusja ofendon vjehrrin, ai e rreh para dasmorëve (Video)

Duket se gjesti i pamenduar mirë i një nuseje të re nervozoi pa masë vjehrrin e saj, i cili e nokautoi në momentin kur...

Vendi që i largoi nga puna policët e trashë

Dhjetëra policë në Taxhikistan janë larguar nga puna, pasi nuk kanë humbur kilogramë të mjaftueshëm në fitnesin e veçantë dhe programin kulturor për forcat...

I vuri spec djegës të dashurës në të brendshme, ajo alarmon qytetin (Video)

Shakatë mes çifteve mund të jenë nga më të ndryshmet dhe deri diku i kalojnë limitet. Një djalë ka vendosur spec djegës në të brendshmet...

Ndodh edhe kjo: Brenda furgonit 6+1, zbresin 40 punëtorë (Video)

Shpesh na ka ndodhur të futemi në një veturë ku brenda tij janë pesë persona, dhe mezi kemi pritur të zbresim që të lirohemi...

Momenti i tmerrshëm/ Ishin duke festuar, dasmorët bien nga ballkoni

Disa dasmorë kanë rënë nga ballkoni gjatë një dasme në Kinë, teksa po realizonin një lojë tradicionale. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në provincën e...

Ushtronte boks me dajën, duke e goditur ia nxori protezat e dhëmbëve (Video)

Cae Jacobs ia ka nxjerrë dajës së tij, Martyn Pursey, protezat nga goja, derisa po ushtronin në kopshtin e shtëpisë që ndodhet në Wales...

Ronaldo shënoi 3 gola, shikojeni çfarë i kanë bërë fansat Messit [Foto]

Kanë filluar talljet me Lionel Messin në rrjetet sociale pas shkëlqimit të Cristiano Ronaldos Fansat e Real Madridit kanë filluar të tallen me Lionel...

Artikujt e Fundit

Rihanna shkëlqen me “Dior Colection 2018

Rihanna, këngëtarja e njohur botërore dhe ikona e modës ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj me “Dior Collection 2018”. Këtë herë, e veshur...

VV, AAK e NISMA flasin për koalicion parazgjedhor

Jakup Krasniqi nga NISMA për Kosovën, ka konfirmuar për Gazetën Express se ka ndodhur një takim sot ndërmjet udhëheqësve të Aleancës për Ardhmërinë e...

Çfarë tha Arbana Xharra, disa orë përpara se të sulmohej fizikisht (Video)

Arbana Xhara, ka qenë e ftuar në emisionin “Oktapod” këtë të premte, disa orë përpara se ajo të sulmohej fizikisht përpara banesës së saj. Xharra...

Shkelje të shumta në konkursin për profesor asistent në FShMN

Laureati i çmimit të Akademisë së Shkencave të Kosovës për vepër shkencore, Lulzim Zeneli, nuk është pranuar si mësimdhënës në Fakultetin e Shkencave Matematikore-Natyrore...

Avdyli i LDK-së, ka një lutje për partinë e tij, VV-në, AKR-në dhe Alternativën

Kryetari i degës së LDK-së në Prizren, Haxhi Avdyli apelon drejtuesit e partisë tij, ata të Vetëvendosje, AKR dhe Alternativa që të ulen të...
wordpress hit counter