6 C
Pristina
E diel, Mars 26, 2017

Ky llapjan bashkoi afër 400 çifte: Ja si më porositin nuse ose burrë (Video)

Xhezali Hashimi, 60-vjeçar është personi që në trevën e Llapit po njihet si Msiti i Llapit. Ai deri tani ka msitnuar hiç më pak...

Ua vjedh partneri jorganin gjatë natës, kjo pajisje e re do t’ua zgjedh këtë...

Vjedhja e batanijes apo jorganit gjatë natës nga partneri, ka quar shpesh çiftet deri tek zënkat e ndryshme. Por një pajisje e zbuluar së fundmi...

Deshi të bënte fotografi të paharrueshme, por nusja përfundoi në ujë (Foto)

Shumica e grave ëndërrojnë për një martesë përrallore, e cila ndoshta është edhe arsyeja pse kjo nuse vendosi që kalin e saj ta transferonte...

Kur plaka e humb veten në iPhone (Foto)

  Një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale shihet një grua e moshuar tek sa punon me telefon të mençur. Zhvillimi teknologjik i ka detyruar...

Fotot që dëshmojnë si është të kesh fëmijë

Të kesh fëmijë mund të jetë shumë argëtuese, pavarësisht se për disa kjo mund të jetë e mërzitshme nganjëherë. Qoftë kur zhyten me baltë deri...

Arinjtë e uritur rrethojnë “gjahun” – veturën! (Video)

Në Chongqing Safari Park në Kinë, një grup arinjsh e kanë ndalur një veturë me turistë dhe kanë provuar ta lëkundin. Ata janë ngritur në...

Kjo nënë është hit botëror, por kur ta shihni birin e saj: Çfarë di...

Nëna Kristy Ardo, nga Arizona, me fotografitë e veta të përditshme, videot dhe këshillat është bërë inspirim dhe motivim për shumë femra – se...

Fotografi kap momentin e kafshimit nga gjarpri (Foto)

Fotografi Mark Laita përmendet në Wikipedia për një arsye të egër dhe të pazakontë. Ai ishte kafshuar nga gjarpri që njihet si Mamba e Zezë...

Teksa bënte “selfie”, elefanti e bëri qull (Foto)

Clayton Cruise ka qenë së bashku me familje për shëtitje në Tajlandë, kur e ka marrë një ‘dush’ nga elefanti. Studenti i ulur mbi kafshën...

Hedh iPhone 7 nga ndërtesa më e lartë në botë dhe ja çka ndodh...

Një vlogger ukrainas ka hedhur iPhone 7 nga ndërtesa më e lartë në botë për të provuar nëse do të mbijetonte. Ai e hodhi iPhone...

Artikujt e Fundit

Turqia fton në bisedë ambasadorin e Zvicrës për thirrjen për vrasje të Erdoganit

Ministria e Punëve të Jashtme e Turqisë ka ftuar sot në një bisedë ambasadorin e Zvicrës në Ankara për shkak të protestave të mbajtur...

Qytetari e quan “gomar”, nuk mungon as përgjigja e Edi Ramës (Foto)

Sikur të mos mjaftonte “Komunikimi Javor” që vjen çdo të dielë në rubrikën e tij tashmë Kryeministri Edi Rama ka edhe një tjetër komunikim...

A ia ka filluar Ismet Beqiri, fushatës për kryetar të Prishtinës? (Foto)

Javët e fundit, Ismet Beqiri është përfolur si njeriu më favorit dhe që më së shumti mund t’ia rrezikoj Shpend Ahmetit ulëse për të...

Jeta pas lufte e komandove shqiptarë (Video)

Ish-pjesëtarë të Forcave të Armatosura, ish-komando, të cilët kanë shërbyer edhe në misione ndërkombëtare jashtë vendit, janë përfshirë në ngjarje të rënda kriminale, veçanërisht...

Incidente të rënda në Beograd: Serbët therin dy tifozë rusë, ndërsa përpiqen tua lënë...

Dy tifozë të Spartak Moskës janë therur me thikë në Beograd, bëjnë të ditur mediat serbe. Autoritetet e atjeshme kanë konfirmuar lajmin, mirëpo nuk...
wordpress hit counter