16 C
Pristina
E enjte, Korrik 27, 2017

Shokët e ngushtë që kanë lindur përmes IVF-së, kuptojnë se janë motër e vëlla...

Jack Bowman dhe Georgia Bong nga Liverpuli i Anglisë, e kanë kaluar tërë jetën së bashku, sepse ishin fqinjë dhe shokë klase, por tani...

Dorëhiqet ministri i brendshëm Agim Nuhiu

Në një konferencë për shtyp, ministri Agim Nuhiu ka njoftuar për dorëheqjen nga pozita që mbante deri sot, mirpo duke garantuar transfertë të qetë...

Elvana Gjata si ‘Perëndeshë’, ja fotoja që ka publikuar

Elvana Gjata prej kohësh i ka qëndruar larg muzikës. Pasioni i saj më i fundit është fotografia. Gjatë javës që lamë pas këngëtarja e hiteve shqiptare...

Bashkëshortja bën një dedikim shumë romantik për Lumi B (Foto)

Bashkëshortja e Lumit nuk është një personazh i panjohur, pasi vështirë se mund të kërkosh nëpër Instagramin e reperit të njohur dhe të mos...

Ky është tregtari shqiptar që u ekzekutua në Greqi

Një 35-vjeçar shqiptar është ekzekutuar me armë mbrëmjen e djeshme në Athinë të Greqisë. Sipas policisë greke, shqiptari u qëllua me armë në gjoks brenda...

Komentuesit “e kryqëzojnë” Besën pas largimit të kosovarit nga “The Voice”, ja si i...

Jo rrallëherë kompeticionet në Shqipëri, kanë ngjallur debat sidomos për kosovarët. Derisa ditë më parë këngëtarja Besa Kokëdhima, ishte në qendër të kritikave nga shqiptarët...

Emisioni i plotë | Express Rozë (90): Gjiko, Milaim Zeka, Alban Skenderaj, Dj Dalool,...

Edhe këtë javë do të njiheni me më të rejat nga bota e shoë bizit vendor. - Gjiko befasohet nga gjyshja ne intervistën e gjatë....

E pabesueshme: Nëna nis lidhje dashurie me të birin që dikur e kishte dhënë...

Një nënë e cila e kishte dhënë djalin e saj për adoptim, thotë se ka rënë tani në dashuri me të. Gjykata ka marrë...

Cila këngëtare e estradës nuk flet me nënën?

Në të vërtet, nëna është krijesa më e dashur në botë, që çmohet e lartësohet në çdo moment. Dashuria ndaj nënës është e pa...

Kjo foto e kësaj nëne është bërë hit në internet

Të mbash gjashtë tulla në kokë është me të vërtetë një sfidë, por një foto e një nëne në Indi është bërë hit në...

Artikujt e Fundit

Rihanna shkëlqen me “Dior Colection 2018

Rihanna, këngëtarja e njohur botërore dhe ikona e modës ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj me “Dior Collection 2018”. Këtë herë, e veshur...

VV, AAK e NISMA flasin për koalicion parazgjedhor

Jakup Krasniqi nga NISMA për Kosovën, ka konfirmuar për Gazetën Express se ka ndodhur një takim sot ndërmjet udhëheqësve të Aleancës për Ardhmërinë e...

Çfarë tha Arbana Xharra, disa orë përpara se të sulmohej fizikisht (Video)

Arbana Xhara, ka qenë e ftuar në emisionin “Oktapod” këtë të premte, disa orë përpara se ajo të sulmohej fizikisht përpara banesës së saj. Xharra...

Shkelje të shumta në konkursin për profesor asistent në FShMN

Laureati i çmimit të Akademisë së Shkencave të Kosovës për vepër shkencore, Lulzim Zeneli, nuk është pranuar si mësimdhënës në Fakultetin e Shkencave Matematikore-Natyrore...

Avdyli i LDK-së, ka një lutje për partinë e tij, VV-në, AKR-në dhe Alternativën

Kryetari i degës së LDK-së në Prizren, Haxhi Avdyli apelon drejtuesit e partisë tij, ata të Vetëvendosje, AKR dhe Alternativa që të ulen të...
wordpress hit counter