7 C
Pristina
E mërkurë, Mars 29, 2017

Policët e arrestojnë policin! (Foto)

Një oficer policie pranë komisariatit të Kukësit ka përfunduar në prangat e kolegëve të tij. Policia e Lezhës ka bërë të ditur se bëhet fjalë...

Nëna fut vajzën dy vjeçare në furrë për ta djegur

Akuzohet një nënë për mizori ndaj fëmijës, pasi kishte vënë vajzën e saj dy vjeçare në një furrë të nxehtë, njofton Independent. Policia është lajmëruar...

Fshehën kokainën në pelenën e fëmijës, si u kapën mat dy shqiptarët nga policia...

Dy shqiptarë kanë përfunduar në pranga në Itali pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Sipas mediave italiane, të arrestuar janë Elton Gegici, 31-vjeç dhe...

Mbesa “skiftere” vjedh gjyshen në Berat, i merr një shumë marramendëse

Një vajzë në Berat ka vjedhur gjyshen e saj, e cila kishte në banesë një shumë të madhe parash. Sipas policisë, Vajza e quajtur Kamela.Sh,...

Zihen për një celular, i riu ekzekutohet në mes të rrugës (Video+18)

Dy të rinj në SHBA, patën një zënkë mes tyre për shkak të një shitje celulari të shkuar keq në Georgia përpara dy ditësh....

Tiranë, 23-vjeçari vetëvaret në banesën e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë ku një 23 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij. Burime...

Pamjet e rënda, njeriu i pastrehë digjet i gjallë me benzinë

Një njeri i pastrehë është djegur i gjallë deri sa ka ndërruar jetë. Ai është lyer me benzinë dhe më pas i është vënë...

“Do të fitoni mbi 1 mijë euro në muaj”, kështu i joshnin vajzat për...

Tutoret Ana dhe Erisa siguronin vajza për prostitucion duke përdorur rrjetet sociale. U premtonin se do të fitonin 1 mijë euro në muaj. Taksistët i...

Arrestohet një serb për kontrabandë me cigare

Policia e Kosovës rreth orës 10:30 të ditës së sotme ka arrestuar një shtetas serb për shkak të ofrimit të mitos dhe kontrabandës me...

Përdhunon 18-vjeçaren, arrestohet autori

Përdhunon 18-vjeçaren, arrestohet nga Policia e Durrësit shtetasi V.B., banues në Sukth i Ri. Denoncimi është bërë një ditë më parë nga dëmtuara. E tmerruar...

Artikujt e Fundit

Aksident në magjistralen Prishtinë-Lipjan (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Lipjan, saktësisht në fshatin Lapnasel. Policia e Kosovës konfirmoi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur...

S’ua merr mendja cili yll botëror e këndoi mbrëmë këngën “Hajde halla e madhe”...

Këngët shqipe padyshim që shumë shpesh kalojnë edhe kufijtë e vendeve shqiptare dhe deri më tani janë kënduar nga disa yje. E fundit që këndoi...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Nuk mundem më!

Bashkëshortja e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka folur për vështirësitë që po...

Ja cila këngëtare flet për Dafina Zeqirin : ‘Është seksi, por trupin e ka...

Klea Huta ka qenë e ftuar në “In Radio” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra më seksi shqiptare, teksa ka...

Ja me kë e pinë kafen e mëngjesit Remzie Osmani (Video)

Këngëtarja me zë bilbili që ka bërë për vetë një publik të tërë me vite me radhë, ajo është në përgatitje e sipër të...
wordpress hit counter