7 C
Pristina
E mërkurë, Mars 29, 2017

Skandali seksual në Itali: Fëmijët 8 deri në 16 vjeç prostituohen në rrugë (Video)

Emisioni investigativ në Itali “Le Iene”, (Hienat), ka zbardhur një skandal seksual që ndodh me fëmijët minorenë. Të mitur nga moshat 8 dhe deri...

Vret veten ditën e Shën Valentinit, ajo që lë kjo nënë për 5 fëmijët...

Lisa Williams, 31 vjeç, la një letër për pesë fëmijët e saj para se t'i jepte fund jetës. Ajo ua dërgoi letrën fëmijëve të...

Vazhdon horrori: Pas kokës, banorët gjejnë pjesë të tjera të skeletit të një njeriu

Në fshatin Romës të Vlorës, rreth 40 metra larg vendit ku dy ditë më parë një bari gjeti një kokë njeriu të dekompozuar, banorët...

SHBA, i burgosuri tenton të mbysë me peshqir gardianin (Video)

Një i burgosur në Florida të SHBA-ve ka tentuar të mbysë me peshqir një gardian në burgun ku po vuan dënimin, por është ndaluar...

Terror në shtëpinë e aktivistit në Ohër, e shpallin tradhtar dhe e fyejnë se...

  Persona të panjohur janë paraqitur edhe para derës së aktivistit qytetar dhe muzicientit Zllatko Origjanski, të cilët e kanë terrorizuar dhe shqetësuar me thirrje...

Aksident i rëndë në afërsi të Kaçanikut, dyshohet për të vdekur (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në afërsi të Kaçanikut, më saktësisht në fshatin Gërlicë, ku janë ndeshur një kamion dhe një veturë. Së...

Gjenden eshtra në Spaç, po punohet për identifikimin

Mesditën e sotme janë gjetur eshtrat e një personi në fshatin Spaç. Mendohet se eshtrat e gjetura i përkasin shtetasit Ndue Kolica. Kolica është shpallur...

Babai dogji me ujë të nxehtë vajzën, gjyshja rrëfen skenën e tmerrshme

Dhuna në familje ka mbizotëruar për vite me radhë në familjen Xhura në Durrës, e cila jeton mes varfërisë në Porto Romano. Episodi i radhës...

Vrau burrin e më pas veten, fqinja: Më la vajzën, tha se kishte pune...

Vetëm pak ditë më parë një ngjarje e rëndë ndodhur në Pogradec, ku një çift u gjet pajetë në një kasolle pranë shtëpisë së...

Arrestohen dy nga personat më të kërkuar në Shqipëri, këto janë veprat e tyre...

Aleksandër Murataj, 41-vjeç dhe Dritan Sinani, 43-vjeç janë arrestuar nga policia e Tiranës. Dy të sipërpërmendurit janë ndër personat më të kërkuar në Shqipëri. Ata...

Artikujt e Fundit

Deputetët paguhen sa pesë paga mesatare

Përderisa pagat mujore në Kosovë sillen nga 130 deri në mbi 400 euro, deputetët e Kuvendit të Kosovës vazhdojnë të kenë pagë pesë herë...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Lipjan (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Lipjan, saktësisht në fshatin Lapnasel. Policia e Kosovës konfirmoi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur...

S’ua merr mendja cili yll botëror e këndoi mbrëmë këngën “Hajde halla e madhe”...

Këngët shqipe padyshim që shumë shpesh kalojnë edhe kufijtë e vendeve shqiptare dhe deri më tani janë kënduar nga disa yje. E fundit që këndoi...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Nuk mundem më!

Bashkëshortja e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka folur për vështirësitë që po...

Ja cila këngëtare flet për Dafina Zeqirin : ‘Është seksi, por trupin e ka...

Klea Huta ka qenë e ftuar në “In Radio” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra më seksi shqiptare, teksa ka...
wordpress hit counter