17 C
Pristina
E premte, Mars 24, 2017

Vritet mistershëm ish-deputeti, momenti i llahtarshëm kur gruaja shikon trupin e pajetë [Foto]

Një ish deputet rus dhe kritik i Kremlinit e i Putinit është qëlluar për vdekje ditën e sotme në Ukrahinë. Denis Voronenkov, i cili...

Tmerrohen peshkatarët në Vlorë, ja çfarë u kapi sot rrjeta në det

Kufoma, e cila ndodhej brenda në ujë, ka rënë në rrjetën e peshkatarëve, të cilët janë tmerruar kur e kanë parë. Sipas policisë mësohet se...

Nusja “çmendet” në dasmën e saj, por doktorët shtangën kur kuptojnë nga çfarë vuante

Një rast shumë i rrallë ka ndodhur me një nuse. Doktori i cli e vizitoi ditën e dasmës ka treguar gjithçka në lidhje me...

Gjendje alarmante në Fierzë, tonelata peshk i ngordhur. Reagon Ministria

Ministria e Bujqësisë ka reaguar lidhur me tonelatat e peshkut Gjucë, të cilat kanë dalë mbi sipërfaqen e Liqenit të Fierzës në Kukës. Përmes një...

Idetë e futurizmit: Si e imagjinonin stërgjyshërit dhe gjyshërit tanë

Njerëz me trurin me një inteligjencë superiore të mbyllur në një kafkë shumë të madhe, kameriere të robotizuara dhe një minicentral bërthamor në vend...

Vret më shumë se SIDA, ja shkaktari më i madh i vdekjeve në Shqipëri

Shifra alarmante janë publikuar për vdekshmërinë e lartë në Shqipëri, sa i përket një prej shkaqeve më vdekjeprurëse. Në Shqipëri vdesin çdo ditë 13.5 vetë...

Misteri i liqenit islandez, gjatë natës është shfaqur diçka që ka habitur edhe shkencëtarët...

Liqeni i ngrirë Thingvellir në pjesën jugore të Islandës është bërë një mister për fshatarët e asaj zone, kur panë gjatë natës brenda tij...

Ndjekësit e fantazmave filmojnë siluetën e pazakontë në bazën e braktisur ajrore (Video)

Steve Wesson dhe grupi tij që merren me ndjekjen e fantazmave, kanë qenë duke hulumtuar në një bazë të braktisur ajrore në Lincolnshire të...

Fëmija me qafën elastike, kthen kokën prapa për 180 shkallë (Video+18)

Është hedhur në internet një video që nuk dihet se ku është realizuar, E që e tregon një fëmijë teksa kthen kokën. Pasi kap flokët...

Brenda kësaj shpelle fshihet një fshat i tërë (Foto)

Për të arritur në fshatin Zhongdong të Kinës, duhen më shumë se një orë ngjitje në mal. E ndodhur rreth 1,500m mbi nivelin e detit,...

Artikujt e Fundit

Djali i kryeministrit të parë të Maqedonisë në burg për 26 muaj!

Djali i kryeministrit të parë të Maqedonisë, Nikolla Kljusev, psikiatri Ljudimil Kljusev është dënuar me 26 muaj burg dhe me 17.500 dollarë amerikan për...

Emisioni i plotë | Express Rozë (90): Gjiko, Milaim Zeka, Alban Skenderaj, Dj Dalool,...

Edhe këtë javë do të njiheni me më të rejat nga bota e shoë bizit vendor. - Gjiko befasohet nga gjyshja ne intervistën e gjatë....

Shënohet goli i dytë në ndeshjen Itali-Shqipëri (Video)

Italia ka dyfishuar epërsinë 2:0 ndaj Shqipërisë, me golin e sulmuesit Ciro Imobile

E pabesueshme: Ndërpritet ndeshja Itali – Shqipëri

Gjyqtari ka ndërprerë përkohësisht ndeshjen Itali - Shqipëri. Shkak për ndërprerjen kanë qenë tifozët shqiptarë, të cilët kanë krijuar tym dhe zhurmë duke hedhur vazhdimisht fishekzjarre. Ndeshja pritet...

Anton Quni e cilëson Presidentin Thaçi si një “fëmijë të lazdruar” ! (video)

ftuem ne Rrokum Roll te Televizionit Rrokum, deputeti i LDK’s, Anton Quni ka thane se nisma e presidentit Thaçi per ushtrine e Kosoves asht...
wordpress hit counter