6 C
Pristina
E diel, Mars 26, 2017

I bëjnë skaner pas dhimbjeve të forta, mjekët vënë duart në kokë kur shohin...

Puna e mjekëve është me të vërtetë e vështirë dhe këtë e kuptoni shumë mirë pasi të njiheni me rastin e një vajze adoleshente,...

Momenti kur kamioni që peshon 108 ton shemb urën në Itali (foto/video)

Ky është momenti kur një kamion ka rënë në mbikalimin e superstradës Milano-Lecco në Itali. Si pasojë e incidenti fatal ka humbur jetën 68 vjeçari...

23-vjeçarja rrëzohet nga shkëmbi, në vend të ndihmës përdhunohet dhjetra orë rresht [Foto]

Një mësuese 23-vjeçare e cila u rrëzua aksidentalisht nga një shkëmb në Tajlandë, u sulmua në mënyrë të pabesë nga shoqëruesi i saj vendas. Hannah...

Është 80 vjeç dhe mban rekordin për meshkuj të rinj, kjo është arsyeja [Foto]

Ajo është 80 vjeç dhe njihet si “Mbretëresha e Orgjive”. Shirlei Andrews, ka rrëfyer së fundmi se ka fjetur me mbi 1.000 burra dhe se...

Djali nga Tirana i çmendur pas Versaces: Ja si i kam bërë paratë dhe...

Shenki Maslani është shqiptari që jeton në Maqedoni dhe që disa ditë më parë ra në sy të mediave të huaja për shkak të...

Për miliarda kureshtarë në botë: Ja çfarë ka brenda Qabesë në Mekë [Foto]

Quhet Qabe dhe është një godinë katrore rreth së cilës përsillen çdo çast të ekzistencës së kësaj bote me dhjetra e qindra besimtarë, të...

“Mallkimi” i njeriut që fitoi 315 mln dollarë në llotari: Më mirë ta grisja...

Ai fitoi plot 315 milionë dollarë në llotari, por më pas shumë të këqija i ndodhën në jetë. Të premten atij i dogjën shtëpinë,...

A po vëreni diçka të pazakontë në këtë foto? Vajza ka një problem shumë...

Francezja Louise Delage u shfaq në Instagram shumë vonë dhe në saje të bukurisë së saj ajo fitoi shumë ndjekës. Ajo çfarë askush nuk e...

Miliarderi ofron 180 milionë dollarë për atë që martohet me vajzën e tij, por...

Miliarderi kinez Cecil Chao, po ofron shumën marramendëse të 180 milionëve dollarë për çdo mashkull që do të martohet me vajzën e tij lezbike. 34-vjeçarja...

Badigardi shtrin në kokë dy djem në Irlandë, qytetari: Është tropojan [Foto/Video]

Kjo video po bën xhiron e Facebook-ut sot. Mbi 22 mijë shpërndarje, miliona komente dhe pëlqime, videoja e ditës në Irlandë dhe jo vetëm. Një...

Artikujt e Fundit

Turqia fton në bisedë ambasadorin e Zvicrës për thirrjen për vrasje të Erdoganit

Ministria e Punëve të Jashtme e Turqisë ka ftuar sot në një bisedë ambasadorin e Zvicrës në Ankara për shkak të protestave të mbajtur...

Qytetari e quan “gomar”, nuk mungon as përgjigja e Edi Ramës (Foto)

Sikur të mos mjaftonte “Komunikimi Javor” që vjen çdo të dielë në rubrikën e tij tashmë Kryeministri Edi Rama ka edhe një tjetër komunikim...

A ia ka filluar Ismet Beqiri, fushatës për kryetar të Prishtinës? (Foto)

Javët e fundit, Ismet Beqiri është përfolur si njeriu më favorit dhe që më së shumti mund t’ia rrezikoj Shpend Ahmetit ulëse për të...

Jeta pas lufte e komandove shqiptarë (Video)

Ish-pjesëtarë të Forcave të Armatosura, ish-komando, të cilët kanë shërbyer edhe në misione ndërkombëtare jashtë vendit, janë përfshirë në ngjarje të rënda kriminale, veçanërisht...

Incidente të rënda në Beograd: Serbët therin dy tifozë rusë, ndërsa përpiqen tua lënë...

Dy tifozë të Spartak Moskës janë therur me thikë në Beograd, bëjnë të ditur mediat serbe. Autoritetet e atjeshme kanë konfirmuar lajmin, mirëpo nuk...
wordpress hit counter