8 C
Pristina
E diel, Shkurt 26, 2017

Zbulojeni partnerin tuaj me mesazhet që të dërgon

Nëse mendoni se partneri po largohet nga ju dhe nuk ndjen më të njëjtin afeksion si në fillim, ka ardhur momenti të tregoheni më...

Nëntë këshilla financiare nga njerëz të suksesshëm

Dëshironi të bëheni sipërmarrës të suksesshëm? Duhet të mësoni nga ata që ia kanë dalë, që nga kursimet tek investimet e zgjuara, ja çfarë...

Pijeni këtë lëng në mëngjes dhe mrekullitë tek dhjami në bark do të ndodhin

Për fat të keq, shtresat dhjamore më së vështiri është të eliminohen në hapësirën e abdomenit. Yndyrat zakonisht gjenden në atë hapësirë. Yndyrat në stomak...

Udhëzues i prekjeve të ‘bukurosheve’ të saj

Lexoni cilat janë mënyrat më të mira për stimulim seksual të të gjithë tipave të sisëve, si edhe cilat janë ato gjërat argëtuese të...

Leksionet e Zonjave të Para

Harrojini veshjen e balerinës së “Mjelma e Zezë”, Natalie Portman është gati të sfidojë të favorizuarën Emma Stone të “La La Land” me filmin...

A ka të ardhme lidhja juaj?

Marrëdhëniet kanë ngjyra të ndryshme. Disa kanë një fillim të mrekullueshëm, por papritmas veniten, të tjerët duhet të përballen me vështirësi, por dashuria i...

Mushkëri për çdo shtëpi: Tri lule të cilat pastrojnë ajrin [Foto]

Jo vetëm që janë të mira për përmirësimin e cilësisë së ajrit, por edhe eliminojnë helmet, avujt kimikë, mikrobet nga ajri, sporet e mykut,...

Flasin ekspertët: Mos u ulni asnjëherë në këtë vend kur udhëtoni me avion!

Edhe pse kur arrini në destinacion pasi keni udhëtuar me avion doni ta falënderoni me zemër shpikësin e avionit që ju dhuroi këtë komoditet,...

3 ushqime të shëndetshme që do t’ju bëjnë të zëvendësoni menjëherë makaronat

Kur nisni një dietë me shumë mundësi gjëja e parë që ju bën të demoralizoheni është që duhet të hiqni dorë nga disa ushqime...

Vajza! Këto janë 10 gjërat “surprizë” që meshkujt pëlqejnë te ju

Të gjithë mendojmë se meshkujt bien në dashuri me femrat e bukura, por kjo nuk është e vërtetë. Në fakt, gjërat që meshkujt pëlqejnë...

Artikujt e Fundit

Aktori që luajti në Titanic, Bill Paxton vdes në moshë 61-vjeçare

Bill Paxton ka ndërruar jetë si pasojë e komplikimeve pas një ndërhyrjeje kirurgjike. Ai ishte 61 vjeçar. “Me zemër të thyer ju njoftojmë se Bill...

Statujën e parë Oscar e kishte fituar një qen? Por ndodhi rivotimi dhe iu...

Statuja e Oscarit ka një histori të mbushur me dyshime të pavërtetuara. Ikona prej ari është projektuar në letër nga Cedric Gibbons dhe është...

Shikoni si reagon modelja pothuajse e zhveshur, kur prezantuesi e prekë atë në prapanicë...

Modelja e fitnesit Rayssa Teixeri Melo nga Brazili gjatë një shfaqjeje televizive godet prezantuesin dhe lëshon shfaqjen, pasi ai e preku dy herë në...

Njerku e rrahu foshnjën për vdekje, nëna e tij merr vendimin “shokues”

Madison Parker vetëm 16 muajsh kishte pësuar fraktura të tmerrshme në kafkë dhe kishte më shumë se 50 të nxira në trup, të shkaktuara...

Babai beqar ishte në mes të një takimi, por një letër anonime ndryshoi gjithçka

Ai kishte një takim romantik pas shumë kohësh, por një çift e sheh partneren e tij dhe vendosën t'i dërgonin një shënim prekës. Ajo...
wordpress hit counter