10 C
Pristina
E premte, Shkurt 24, 2017

Si të bësh seks pa kondom dhe pa frikën se mbetesh shtatzënë

Teknikisht, ngjizja mund të bëhet brenda 12-24 orëve të jetës së një veze të pjekur, duke qenë kjo dita që evoluon dhe dita me...

Kaq i gjatë duhet të jetë organi gjenital për ta kënaqur një femër

Fakte që duhen ditur nga ai dhe ajo, për madhësinë e penisit dhe sa duhet të jetë Edhe pse shumica e meshkujve janë të...

Adriani reagon keq kur i shfaqen fotot e vjetra në ekran (Video)

Në mesin e bisedave të shumta në Express Rozë, Adrian Gaxhës në ekran iu paraqiten edhe disa fotografi të vjetra. Me një pamje komplet ndryshe...

Këto tipa femrash kurrë nuk thonë “jo” për seks

Sa herë ju ka ndodhur që të refuzoheni? Aplikoni këtë taktikë dhe nuk do të keni më dështime. Ja cilat femra nuk refuzojnë ftesën për...

Deri tani e keni ditur gabim, ja si vendoset prezervativi (Video)

Prezervativët shërbejnë si barriera fizike ndaj sëmundjeve seksualisht të transmetueshme dhe shtatzënive të mundshme. Duke marrë parasysh këto, është tejet e rëndësishme të keni kujdes...

Arsyeja pse ekzistojnë njerëz të njëjtë me ne në pamje

Sa herë keni parë dikë të njëjtë me një mikun tuaj? Sipas shkencës, secili mund të ketë një sozi ose, më thjesht, një “binjak”. Arsyeja...

Shkronja e parë e emrit ju tregon si jeni në shtrat

Emrat qe fillojne me shkronje...A... Nuk je romantik ne menyre te vecante,por je interesant ne aksion.Je gjithmone i zene.Me ty ajo qe shihet,eshte ajo qe...

Ja kur femrat duan më së shumti të bëjnë seks

Kur është fjala për të pasur seks më të mirë, për të mbetur shtatzënë ose për të evituar shtatzëninë, gratë kanë një zgjidhje të...

Ja si të mësoni se KUR dikush ka humbur VIRGJËRINË!

Hulumtimi më i ri ka zbuluar që ekziston mënyra mjaft e sigurt, mënyra shkencore, që në ç’moshë dikush për herë të parë ka bërë...

Krejtësisht e mundur: Thoni LAMTUMIRË dhjamit në STOMAK brenda vetëm NJË MUAJI

Me siguri se keni dëgjuar që për ta hequr qafen dhjamin abdominal, ju duhet të filloni një dietë tejet rigoroze dhe të bëni ushtrime...

Artikujt e Fundit

Qeveria ndan 50 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës ka marr vendimin për themelimin e Këshillit Organizativ për shënimin e manifestimit gjithë popullor “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, që...

Vetëvendosja injoroi himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re. Në...

Aksidentohet një autobus në kryeqytet (Foto)

Njëri nga autobusët e rinj urban të kryeqytetit është aksidentuar para pak minutash, nga një veturë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit”, ku...

‘Stupcat’ marrin kartelat e para të tifozëve ‘Dardanët’ (Foto)

‘Stupcat’ njihen si tifozët më të mëdhenj të Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ata nuk lënë ndeshje pa e shikuar dhe gjenden gjithmonë afër ekipit. ‘Stupcat’...

Surpriza e Shpat Kasapit! Thotë se së shpejti do të zbulojë personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt pritet të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. Përveçse në muzikë, ai ka treguar se këtë vit...
wordpress hit counter