6 C
Pristina
E enjte, Mars 30, 2017

Si të bësh seks pa kondom dhe pa frikën se mbetesh shtatzënë

Teknikisht, ngjizja mund të bëhet brenda 12-24 orëve të jetës së një veze të pjekur, duke qenë kjo dita që evoluon dhe dita me...

Kaq i gjatë duhet të jetë organi gjenital për ta kënaqur një femër

Fakte që duhen ditur nga ai dhe ajo, për madhësinë e penisit dhe sa duhet të jetë Edhe pse shumica e meshkujve janë të...

Adriani reagon keq kur i shfaqen fotot e vjetra në ekran (Video)

Në mesin e bisedave të shumta në Express Rozë, Adrian Gaxhës në ekran iu paraqiten edhe disa fotografi të vjetra. Me një pamje komplet ndryshe...

Këto tipa femrash kurrë nuk thonë “jo” për seks

Sa herë ju ka ndodhur që të refuzoheni? Aplikoni këtë taktikë dhe nuk do të keni më dështime. Ja cilat femra nuk refuzojnë ftesën për...

Deri tani e keni ditur gabim, ja si vendoset prezervativi (Video)

Prezervativët shërbejnë si barriera fizike ndaj sëmundjeve seksualisht të transmetueshme dhe shtatzënive të mundshme. Duke marrë parasysh këto, është tejet e rëndësishme të keni kujdes...

Arsyeja pse ekzistojnë njerëz të njëjtë me ne në pamje

Sa herë keni parë dikë të njëjtë me një mikun tuaj? Sipas shkencës, secili mund të ketë një sozi ose, më thjesht, një “binjak”. Arsyeja...

Shkronja e parë e emrit ju tregon si jeni në shtrat

Emrat qe fillojne me shkronje...A... Nuk je romantik ne menyre te vecante,por je interesant ne aksion.Je gjithmone i zene.Me ty ajo qe shihet,eshte ajo qe...

Ja kur femrat duan më së shumti të bëjnë seks

Kur është fjala për të pasur seks më të mirë, për të mbetur shtatzënë ose për të evituar shtatzëninë, gratë kanë një zgjidhje të...

Ja si të mësoni se KUR dikush ka humbur VIRGJËRINË!

Hulumtimi më i ri ka zbuluar që ekziston mënyra mjaft e sigurt, mënyra shkencore, që në ç’moshë dikush për herë të parë ka bërë...

Krejtësisht e mundur: Thoni LAMTUMIRË dhjamit në STOMAK brenda vetëm NJË MUAJI

Me siguri se keni dëgjuar që për ta hequr qafen dhjamin abdominal, ju duhet të filloni një dietë tejet rigoroze dhe të bëni ushtrime...

Artikujt e Fundit

Mos e leni kurrë natën Wi-Fi të lëshuar

Mes këshillave të dobishme rreth përdorimit të telefonave të mençur, është edhe një këshillë që duhet ndarë dhe shqyrtuar në mënyrë serioze, shkruan The...

Zbulohet jeta e të fejuarit të Marinës, martesa një ditore 300 mijë euro dhe...

Vetëm ditën e djeshme u prezantua për të gjithë publikun si i fejuari i vajzës së Eli Farës, Marina Farës. Mirëpo Edi Ismaili nuk...

Kujt po i thotë Majku: Pse po m’rrin kaq ftohtë, çka t’kam bo? [Video]

Padyshim që ky mund të llogaritet si një nga postimet më qesharake të tij. Këngëtari Majk ka hedhur një video në Instagram ku shihej se...

Zbulohet sekreti për rini të përjetshme

Shkencëtarët kanë zbuluar një mënyrë të re për të ndryshuar ADN-në, që mund të rregullojë “gjenet e dëmtuara” në tru, të kurojë sëmundje të...

Ky është sekreti që fshihet mbas buqetës me lule të nuses

Martesa është një ndër vendimet më të rëndësishme ne jetën e një çifti të ri, por ajo që gëzon dhe bashkon të gjithë miqtë...
wordpress hit counter