15 C
Pristina
E hënë, Gusht 21, 2017

Si ta kërkoni mashkullin me të cilin duhet të martoheni

Secila femër së paku një herë në jetë ka qenë e dashuruar me ndonjë mashkull i cili ka qenë krejtësisht i dështuar në të...

6 gabime të cilat femrat nuk ua falin meshkujve në krevat

A ju pengojnë gjatë dashurisë disa poza të partnerit tuaj? Përpiquni që t’i ndryshoni ato para se t’ia jepni “kartonin e kuq”. Me shumë takt...

Jeni “dembele” dhe doni bark të sheshtë? Ja zgjidhja!

Kjo është një recetë e fuqishme sa 100 ushtrime për barkun. Me këtë përzierje do të bëni një hap përpara drejt eliminimit të yndyrës...

Pos që ishin të mrekullueshëm, disa filma romantikë u bazuan në ngjarje të vërteta...

Ka një shprehje të cilën të gjithë e kemi dëgjuar: dashuri sikur nëpër filma. Mirëpo, nganjëherë jeta reale është inspirimi më i mirë për...

Shkenca: Si të parandaloni fundin e lidhjes?

Ka një kohë të gjatë që romanca apo martesa juaj me partnerin tuaj, nuk shkon siç duhet. E gjithë këto probleme, si pasojë e kohës...

Si të bëhet BUKA BAJAT sërish E FRESKËT? Gjyshet tona zbulojnë këtë truk! (Video)

Eksperimentet me ushqimin janë gjëja e shkëlqyeshme, aq më parë kur ju zbulojnë mënyrat si “ta ktheni në jetë” ushqimin i cili në të...

Artikujt e Fundit

Rihanna shkëlqen me “Dior Colection 2018

Rihanna, këngëtarja e njohur botërore dhe ikona e modës ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj me “Dior Collection 2018”. Këtë herë, e veshur...

VV, AAK e NISMA flasin për koalicion parazgjedhor

Jakup Krasniqi nga NISMA për Kosovën, ka konfirmuar për Gazetën Express se ka ndodhur një takim sot ndërmjet udhëheqësve të Aleancës për Ardhmërinë e...

Çfarë tha Arbana Xharra, disa orë përpara se të sulmohej fizikisht (Video)

Arbana Xhara, ka qenë e ftuar në emisionin “Oktapod” këtë të premte, disa orë përpara se ajo të sulmohej fizikisht përpara banesës së saj. Xharra...

Shkelje të shumta në konkursin për profesor asistent në FShMN

Laureati i çmimit të Akademisë së Shkencave të Kosovës për vepër shkencore, Lulzim Zeneli, nuk është pranuar si mësimdhënës në Fakultetin e Shkencave Matematikore-Natyrore...

Avdyli i LDK-së, ka një lutje për partinë e tij, VV-në, AKR-në dhe Alternativën

Kryetari i degës së LDK-së në Prizren, Haxhi Avdyli apelon drejtuesit e partisë tij, ata të Vetëvendosje, AKR dhe Alternativa që të ulen të...
wordpress hit counter