17 C
Pristina
E premte, Mars 24, 2017

Mos e humbisni: Ja çfar i kërkoi moderatori Bexhet Pacollit live në emision !...

Në emisionin e 102-të të Kojshia Show i cili udhëhiqet nga Moderatori Sadri Imeri, ishte i fruar z. Behgjet Pacolli. Kryesisht në këtë emision janë...

Milioneres së famshme i “gërditet” dashuria: Dua të jem “single” (Foto)

Paris Hilton duket se është lodhur nga dashuria. Milionerja e famshme ka thënë se ka nevojë të jetë e vetme duke dhënë shenja se...

E besoni ose jo, ky është ushqimi i preferuar i modeles seksi (Foto)

Supermodelja shqiptare Emina Cunmulaj duket se e ka me shumë qejf pasulin. Ajo edhe pse jeton në Amerikë, ushqimet dhe traditat shqiptare nuk i harron...

Venera Lumani po vjen me këngë të re [Foto]

Venera Lumani shumë shpejt do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor. Ajo duket se është duke punuar shumë për finalizimin e kësaj...

Kështu duket gjoksi i Rozës pas fryerjes (Foto)

Nuk ka shumë javë prej që moderatorja shqiptare, Roza Lati, ka fryrë gjoksin. Ajo për këtë gjë pati biseduar disa herë. Sa duket dëshira e...

Çka pëlqen Kallashi tek Erik Fullani [Foto]

Çfarë t’i ketë bërë bashkë Erikun dhe Kallashin? Erik Fullani, djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani është sulmuar shumë së fundmi për...

Emocionuese! Kjo është kënga e James Blunt për luftën në Kosovë [Video]

Këngëtari i njohur James Blunt ishte pjesë e KFOR-it në Kosovë, vuajtjet, maltretimet, lotët e shpresat e popullit shqiptar e kanë frymëzuar artistin për...

Në mungesë të Ramushit, Anita shkon me fëmijët në Epopen e Gllogjanit [Foto]

Anita Muçaj-Haradinaj, bashkëshortja e liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj, ka kujtuar 24 Marsin e vitit 1999. Ajo ka njoftuar në Facebook se sot bashkë...

Blero parashikues, ja çfarë thotë për ndeshjen Kosovë – Islandë (Foto)

Kosova sonte do të përballet në Shkodër me përfaqeseusen e Islandës në futboll. Të gjithë janë duke shprehur përkrahje për përfaqesuesen e Kosovës, në mesin...

Unikkatil ka një mesazh për dy kombëtaret

Reperi legjendar shqiptar, Rebel a.k.a Unikkatil, ka një porosi për kombëtaren e Kosovës dhe Shqipërisë në futboll. Viktor Paloka ka shfrytëzuar llogarinë e tij në...

Artikujt e Fundit

Emisioni i plotë | Express Rozë (90): Gjiko, Milaim Zeka, Alban Skenderaj, Dj Dalool,...

Edhe këtë javë do të njiheni me më të rejat nga bota e shoë bizit vendor. - Gjiko befasohet nga gjyshja ne intervistën e gjatë....

Shënohet goli i dytë në ndeshjen Itali-Shqipëri (Video)

Italia ka dyfishuar epërsinë 2:0 ndaj Shqipërisë, me golin e sulmuesit Ciro Imobile

E pabesueshme: Ndërpritet ndeshja Itali – Shqipëri

Gjyqtari ka ndërprerë përkohësisht ndeshjen Itali - Shqipëri. Shkak për ndërprerjen kanë qenë tifozët shqiptarë, të cilët kanë krijuar tym dhe zhurmë duke hedhur vazhdimisht fishekzjarre. Ndeshja pritet...

Anton Quni e cilëson Presidentin Thaçi si një “fëmijë të lazdruar” ! (video)

ftuem ne Rrokum Roll te Televizionit Rrokum, deputeti i LDK’s, Anton Quni ka thane se nisma e presidentit Thaçi per ushtrine e Kosoves asht...

Kosova kthehet në lojë, Nuhiu shënon gol kundër Islandës (Video)

Kosovës ka ngushtuar në 1:2 epërsinë ndaj Islandës. Ishte Atdhe Nuhiu ai që shënoi golin për Kosovë në minutën e 51’të, për t’i dhënë...
wordpress hit counter