6 C
Pristina
E enjte, Mars 30, 2017

Shihni çka i bënë Vedati i Stupcav deputetës Duda Balije live në Kojshia Show...

Këtë javë mysafir në emisionin shumë të shikuar “Kojshia show”, ka qenë e ftuar deputetja e Kuvendit të Kosovës, Dude Balije, e cila ka...

Artistët shqiptarë me mesazh për Ramushin (Video)

Një video e publikuar së fundi në rrjetet sociale është shumë domethënëse. Përmes zërave të tyre, shumë artistë shqiptarë kanë kërkuar lirimin sa më të shpejtë...

Filmi ‘Home’ triumfon në BAFTA

Filmi “Home”, që është realizuar si koproduksion mes Kosovës dhe Britanisë së Madhe, ka marrë çmimin për filmin më të mirë të shkurtër britanik,...

Bukuroshja franceze zgjidhet “Miss Universe” (Foto)

Mbrëmë është mbajtur ngjarja më e madhe e bukurisë ‘Miss Universe’. Kosova në këtë garë është përfaqësuar prej argjentinases Camila Bazarra gjersa Shqipëria me Lindita...

Bleona Qeretit i kujtohet një detaj me Donald Trumpin (Foto)

Donal Trump sot pritet të inaugurohet si presidenti i 45 i Shteteve të Bashkuara të Amerikës. E në këtë ditë këngëtares shqiptare Bleona Qeretit i...

Nicole Kidman kujton me nostalgji vizitën në Kosovë (Foto)

Nicole Kidman nuk e ka harruar Kosovën. Ajo me nostalgji ka kujtuar kohën kur ka vizituar Kosovën në vitin 2006. Aktorja hollivudiane ka pohuar se pas...

Bob Dylan e refuzon çmimin Nobel për Letërsi?

Akademia suedeze e Shkencave është lodhur duke trokitur në derën e Bob Dylanit. Disa ditë pasi iu akordua çmimi prestigjioz i Nobelit të Letërsisë për...

Dalin fotot e para të Angelina Jolie pas ndarjes nga Brad Pitt (Foto)

Më në fund ajo është shfaqur! Një muaj pasi i paraqiti Brad Pitt kërkesën për divorc, Angelina është fotografuar për herë të harë me 5...

Noizy reagon për incidentin me armë në klubin ku këndonte (Foto)

Në një lokal nate ku këngëtari po performonte dy të rinj janë gjuajtur me armë. Pasi gazetat shkruan dhe raportuan rreth rastit, Noizy ka reaguar ndaj faktit se...
video

Eva dhe Fibi pranojnë ndërhyrjet estetike (Video)

Këngëtaret Eva Ndoja dhe Fibi, kanë pranuar se kanë ndërhyrje estetike. Këto pohime ato i bënë në emisionin Elite Zone, teksa pranuan se ndërhyrje të...

Artikujt e Fundit

Mos e leni kurrë natën Wi-Fi të lëshuar

Mes këshillave të dobishme rreth përdorimit të telefonave të mençur, është edhe një këshillë që duhet ndarë dhe shqyrtuar në mënyrë serioze, shkruan The...

Zbulohet jeta e të fejuarit të Marinës, martesa një ditore 300 mijë euro dhe...

Vetëm ditën e djeshme u prezantua për të gjithë publikun si i fejuari i vajzës së Eli Farës, Marina Farës. Mirëpo Edi Ismaili nuk...

Kujt po i thotë Majku: Pse po m’rrin kaq ftohtë, çka t’kam bo? [Video]

Padyshim që ky mund të llogaritet si një nga postimet më qesharake të tij. Këngëtari Majk ka hedhur një video në Instagram ku shihej se...

Zbulohet sekreti për rini të përjetshme

Shkencëtarët kanë zbuluar një mënyrë të re për të ndryshuar ADN-në, që mund të rregullojë “gjenet e dëmtuara” në tru, të kurojë sëmundje të...

Ky është sekreti që fshihet mbas buqetës me lule të nuses

Martesa është një ndër vendimet më të rëndësishme ne jetën e një çifti të ri, por ajo që gëzon dhe bashkon të gjithë miqtë...
wordpress hit counter