10 C
Pristina
E premte, Shkurt 24, 2017

Detaji i Tunës mbrëmë i habiti të gjithë, a është ky ndryshimi radikal i...

Ndoshta jo të gjithë e vunë re këtë detaj, por një syri të kujdesshëm është e sigurt që nuk i ka shpëtuar. Tuna mbrëmë...

I publikuan bisedat ku kërkonte seks, reperi publikon foton intime dhe ka një diss...

Pas publikimeve të bisedave intime, ku Mozzik i kërkon seks një vajze në këmbim të parave, ai ka zgjedhur të japë një mesazh për...

“Nëse Zoti do më bekonte me fëmijë, do hiqja dorë nga muzika”, deklarata e...

Ajo konsiderohet si një nga zërat më të mirë të muzikës shqiptare. Juliana Pasha ka folur për jetën e saj private dhe për karrierën...

Sherr me Bleonën nuk bëjnë vetëm fansat e saj, kjo është ironia e paparë...

Ermal Fejzullahi i gjendur në rubrikën "In and Out" i është dashur të vlerësojë në mënyrën e të veshurit shumë kolegë dhe kolege të...

Shtatzënë dhe një gjoks shpërthyes në dekolte, Adelina s’ndalet as nga mëmësia [Foto]

Këngëtarja Adelina Ismaili është në pritjen e ëmbël. Ajo do të bëhet për herë të parë nënë dhe e ka mbajtur shumë të fshehtë shtatzëninë...

Dani tërhiqet nga “Op Labi Party”, nuk dëshiron të performojë në të njëjtin vend...

Emisioni “Op Labi Party” ka mbledhur edhe këtë vit emra të shumtë të estradës, të cilët janë bërë të gjithë bashkë në një natë,...

Valtoni e bënë horë këngëtaren kosovare (Foto)

Jemi mësuar ta shohim shpesh duke provokuar me fotografi që i publikon në rrjetet sociale. Ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi shqiptare, dhe...

Ronaldo pozon para veturës së re që e bleu pas fitores ndaj Betisit (Foto)

Cristiano Ronaldo pëlqen të shpenzojë shumë në gjëra luksoze. Një nga ato janë veturat, për të cilat ka dashuri të madhe portugezi dhe pothuajse çdo...

Zbulohet një foto e Bleronës gjatë aktit seksual? (Foto +16)

Moderatorja tashmë e njohur dhe e dashur, Blerona Zeqiri, filloi karrierën në emisionin “një kafe me Labin”, tek shpejt dëshmoi, se punën e vet...

Foto me të dal prej qefi, dështon keq Mariah Carey (Foto)

Këngëtarja me famë botërore, Mariah Carey nuk është më ajo perfektja të cilën jemi mësuar ta shohim.  Mariah ka dashur të shfaqë diçka nga ushqimet...

Artikujt e Fundit

Qeveria ndan 50 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës ka marr vendimin për themelimin e Këshillit Organizativ për shënimin e manifestimit gjithë popullor “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, që...

Vetëvendosja injoroi himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re. Në...

Aksidentohet një autobus në kryeqytet (Foto)

Njëri nga autobusët e rinj urban të kryeqytetit është aksidentuar para pak minutash, nga një veturë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit”, ku...

‘Stupcat’ marrin kartelat e para të tifozëve ‘Dardanët’ (Foto)

‘Stupcat’ njihen si tifozët më të mëdhenj të Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ata nuk lënë ndeshje pa e shikuar dhe gjenden gjithmonë afër ekipit. ‘Stupcat’...

Surpriza e Shpat Kasapit! Thotë se së shpejti do të zbulojë personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt pritet të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. Përveçse në muzikë, ai ka treguar se këtë vit...
wordpress hit counter