10 C
Pristina
E premte, Shkurt 24, 2017

Puff Daddy postoi “BonBon” dhe fansat e “mbytën” me komente pozitive, reperi bën një...

Era Istrefi pritet që nga dita në ditë të publikojë një tjetër këngë, e cila pretendohet të jetë suksesi i saj i radhës, por...

Filmi “Etjet e Kosovës” që prezantoi atë si shtet që në vitin 2005 (Foto)

“Etjet e Kosovës” në Palm Beach Festival, flet shqip në Florida. Ndërsa në Vjenë vijonin bisedimet për statusin final, Kosova prezantohet si shtet në...

Kështu i pëlqen Lily Aldridge ta fillojë mëngjesin (Foto)

Modelja e njohur amerikane, Lily Aldridge di të shfaqet seksi, madje edhe mjaft e bukur. Ndonëse kjo nuk ndodhi edhe ne fotografinë e fundit, ajo...

Shoku i ngushtë i Ergit kujton momentet më të bukura, nuk i mban dot...

Ilsi Ademi shoku i fëmijërisë së Ergit ka treguar rreth fëmijërisë që ai ka pasur me shokun e tij të ngushtë që tani nuk...

Ronela Hajati “narcize”, ja si e dashuron veten (Foto)

  Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar një video në SnapChat ku tregon se është duke ndjekur një nga klipet e saj. “Ça zemre që jam”,-ka shkruar Ronela krahas...

Stresi e zbulon diçka të pa thënë deri më tani … (Foto)

Reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi jo rrallë herë shprehë dashurinë kundrejt nënës së tij. “Thone se nuk mund te duash dike me shum se...

“Tradhti brenda familjes”, filmi “Fast&Furious 8” kalon jashtë çdo lloj parashikimi [Video]

"Fast&Furious 8" do të ndryshojë tërësisht rrjedhën e ngjarjeve duke dalë në këtë mënyrë jashtë çdo parashikimi. Për të gjithë të apasionuarit e këtij...

Dy femrat më seksi shkëmbejnë puthje lezbike (Foto)

Ylli televiziv i ‘Geordie Shore’, Marnie Simpson ka ‘çmendur’ fansat me fotografinë e publikuar në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram. Marnie së bashku...

Jo veç barku, nga shtatzënia Tunës iu rrit edhe… [Foto]

Këngëtarja Tuna Sejdiu po pret fëmijën e saj të parë. Ajo po publikon fotografi në rrjetet sociale duke treguar se sa shumë i është rritur...

Kush po e xhelozon Majkun? [Foto]

Reperi i njohur Majku javë më parë ka lansuar projektin e tij më të ri ‘ Le t ‘xhelozojnë’. Prej se është lansuar kjo këngë...

Artikujt e Fundit

Qeveria ndan 50 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës ka marr vendimin për themelimin e Këshillit Organizativ për shënimin e manifestimit gjithë popullor “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, që...

Vetëvendosja injoroi himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re. Në...

Aksidentohet një autobus në kryeqytet (Foto)

Njëri nga autobusët e rinj urban të kryeqytetit është aksidentuar para pak minutash, nga një veturë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit”, ku...

‘Stupcat’ marrin kartelat e para të tifozëve ‘Dardanët’ (Foto)

‘Stupcat’ njihen si tifozët më të mëdhenj të Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ata nuk lënë ndeshje pa e shikuar dhe gjenden gjithmonë afër ekipit. ‘Stupcat’...

Surpriza e Shpat Kasapit! Thotë se së shpejti do të zbulojë personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt pritet të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. Përveçse në muzikë, ai ka treguar se këtë vit...
wordpress hit counter