10 C
Pristina
E premte, Shkurt 24, 2017

Një serbe e modernizuar jep koment të madh për Era Istrefin (Foto/Video)

Hiti i ri i Era Istrefit, "Redrum" po pëlqehet mjaft nga fansat e saj dhe njohësit e muzikës. Se arti dhe muzika shpeshherë di...

Mozzik anulon koncertin në Milano për shkak… [Foto]

Reperi Mozzik ka bërë një paralajmërim në rrjetet sociale me rëndësi për fansat e tij në Itali. Ai ka thënë se i është dashur që...

Kështu e kujton shoqëria Bleranda Currin nga Drenasi e cila ndërroi jetë mbrëm në...

Ajo ishte vajza e vetme e ish-ushtarit të UÇK’së Bedri Curri, i cili u gjet i vrarë me një plumb në kokë një vit...

“Java e Modës Shqiptare në Amerikë” mbahet më 25 mars në New York (Foto)

Java e Modës Shqiptare në New York , këtë edicion të dytë do të bëjë prezantimin e shumë stilistëve të njohur shqiptare dhe kreacioneve...

Martesa e “Mehmet Kosovës” në krizë! Imazhet dëshmojnë të kundërtën (Foto)

Kohët e fundit në mediat rozë është spekuluar për një krizë të mundshme mes tij dhe bashkëshortes, por këto foto tregojnë të kundërtën. Bëhet fjalë...

Kjo është Eni Koçi pa make-up (Foto)

Këngëtaren Eni Koçi jeni mësuar që vazhdimisht ta shihni të grimosur dhe të rregulluar. Rrallë herë ndodh që estrada jonë të shfaqen ashtu siç janë...

Nominimet për çmimet OSCAR 2017

Çmimet më prestigjioze amerikane për kinemanë, do të jepen më 26 shkurt në Hollivud. Më poshtë vijojnë nominimet në kategoritë kryesore të çmimeve Oscar: *–...

Nora kishte përzgjedhur emër tjetër për vajzën (Video)

Këngëtarja Nora Istrefi, kishte dëshire që vajza e saj ta ketë emrin Kloi, por krejt në fund u vendos që ajo te quhet Renen. Këtë...

Detaji në klipin e ri të Erës që vulos kontratën e madhe! (Foto)

Unike e guximshme dhe e papërsëritshme. Nën këto tre karakteristika që e spikasin, Era Istrefi u rikthye me projektin e ri ‘Redrum’, të parin si...

Babai është trajner i suksesshëm, shikoni sa e bukur është vajza e Allegrit (Foto)

Atë e bijë, me mentalitet fituesi. Masimiliano Allegri fiton në fushë, me Juventusin e tij, ndërsa e bija, Valentina Alegri vazhdon të fitojë vëmendjen e...

Artikujt e Fundit

Qeveria ndan 50 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës ka marr vendimin për themelimin e Këshillit Organizativ për shënimin e manifestimit gjithë popullor “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, që...

Vetëvendosja injoroi himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re. Në...

Aksidentohet një autobus në kryeqytet (Foto)

Njëri nga autobusët e rinj urban të kryeqytetit është aksidentuar para pak minutash, nga një veturë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit”, ku...

‘Stupcat’ marrin kartelat e para të tifozëve ‘Dardanët’ (Foto)

‘Stupcat’ njihen si tifozët më të mëdhenj të Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ata nuk lënë ndeshje pa e shikuar dhe gjenden gjithmonë afër ekipit. ‘Stupcat’...

Surpriza e Shpat Kasapit! Thotë se së shpejti do të zbulojë personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt pritet të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. Përveçse në muzikë, ai ka treguar se këtë vit...
wordpress hit counter