10 C
Pristina
E premte, Shkurt 24, 2017

Beatrix Ramosaj ka tre fjalë për ndarjen nga i dashuri

Beatrix Ramosaj dhe i dashuri i saj kishin një lidhje gati trevjeçare, por që përfundoi. Pa dhënë asnjë shpjegim u fshinë të gjithë fotografitë që...

Kjo fotografi e fëmijërisë së Emina Cunmulajt do t’ju frymëzojë më shumë se çdo...

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj sot po jeton një jetë që shumë vajza shqiptare e ëndërrojnë, sidomos ato vajza që merren me modeling....

Personazhet e veshura më mirë në historinë e “Oscar”-it

Përveç ndarjes së çmimeve “Oscar”, një gjë shumë e rëndësishme është edhe veshja e personazheve. Menjëherë pas mbarimit së eventit, nëpër media diskutohet për...

Ledri Vula me pushime, fansat nuk e lenë rehat (Foto)

Temperaturat janë ulur përsëri dhe të gjithë ata që preferojnë të bëjnë ski, duket se kjo është periudha ideale. Të njëjtën zgjedhje ka bërë edhe...

Elastike: Kjo modele i jep kuptim shprehjes ‘superseksi’ (Foto+16)

Ajo është një nga modelet më të njohura të revistës ‘Playboy’. Para disa kohësh, Daisy Lea doli në rrugë me të dashurin e saj, pa...

Kur i ke të ngushta: Ja yjet që kanë treguar ‘gungën e gamiljes’

Na ndodh shpesh të shohim në publik femra që e kanë tepruar me veshjet e ngushta, duke treguar ato që njihen si ‘gunga e...

Hitit të Erës nuk i reziston as Stresi, nuk do ta besoni se çka...

Stresi është reperi nga Shqipëria që ka afërsi të madhe me Babastars, madje shpesh është konsideruar edhe si pjesë e këtij labeli, pjesë e...

Roza Lati shpërthen në lot, historia prekëse që rrëfeu prezantuesja

Kur nënë e bijë bashkohen në videot “live”, ato bëhen edhe më interesante. Po flasim për Roza dhe Rita Latin, të cilat edhe mbrëmjen...

Pas skenave erotike, Ilda Bejlerit i bëjnë pyetjen 1 milion dollarëshe, por përgjigja…(Video)

Pas skenave erotike për të cilat edhe u gjykua, Ilda Bejleri ka zhvilluar një intervistë në Insta live, duke iu përgjigjur pyetjeve të fansave. Pyetja...

Shpat Kasapi paralajmëron, se shpejti do e prezantoj personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi, ka kohe që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikore. E përderisa adhuruesit e tij janë në pritje të...

Artikujt e Fundit

Qeveria ndan 50 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës ka marr vendimin për themelimin e Këshillit Organizativ për shënimin e manifestimit gjithë popullor “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, që...

Vetëvendosja injoroi himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re. Në...

Aksidentohet një autobus në kryeqytet (Foto)

Njëri nga autobusët e rinj urban të kryeqytetit është aksidentuar para pak minutash, nga një veturë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit”, ku...

‘Stupcat’ marrin kartelat e para të tifozëve ‘Dardanët’ (Foto)

‘Stupcat’ njihen si tifozët më të mëdhenj të Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ata nuk lënë ndeshje pa e shikuar dhe gjenden gjithmonë afër ekipit. ‘Stupcat’...

Surpriza e Shpat Kasapit! Thotë se së shpejti do të zbulojë personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt pritet të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. Përveçse në muzikë, ai ka treguar se këtë vit...
wordpress hit counter