10 C
Pristina
E premte, Shkurt 24, 2017

Dasma e shumëpërfolur e djalit të Shyhretes, në pak minuta – si e komentojnë...

Martesa e djalit të Shyhrete Behlulit, Kushtrimit, me Learta Jakupin, me ditë të tëra ka qenë temë e mediave, e gjitha kjo falë famës...

Haxhi Krasniqi nuk e harron shkollën e tij të parë në Junik (Foto)

Haxhi ‘Robin’ Krasniqi ka kujtuar fëmijërinë e tij si nxënës duke publikuar një fotografi, në të cilën ka pozuar pikërisht para shkollës fillore në...

Reagimi i këtij djali për këngët e Era Istrefit, do ju shkri së qeshuri...

Tashmë dihet se Era Istrefi, njihet përtej kufjve shqiptarë. Në shumë video që shihen me këngën e këngëtares kosovare, është edhe reagimi i një djali...

Dikush ka shkuar e armatosur në dasmën mbretërore (Foto)

Po vazhdojnë që të zbulohen imazhe nga dasma e princit Leka, e cila ka filluar që nga ora 11. Pamje dhe detaje interesante po tërheqin vëmendje...

Shkurte Fejza hedh vallen në dasmën e princit Leka (Video)

Një dasëm me shumë elemente tradicionale, ka qenë ajo e princit Leka Zogu dhe Elia Zaharia. Përveç muzikës dhe të ftuarve, në dasëm janë parë...

Surpriza e Teutës, Tarës dhe Kaias për Adonisin (Foto)

Adonis Morina para pak kohësh u bë shënjestër e mediave edhe pse nuk ishte person publik, pas martesës me aktoren e famshme Teuta Krasniqi. Ai...

Fillon romanca mes Eni Koçit dhe Xherdan Shaqirit?

Nuk dihet ku mund të jenë njohur, por tashmë po flitet për një lidhje mes futbollistit të njohur Xherdan Shaqiri dhe këngëtares Eni Koçi,...

Princesha qorton djalin në publik [Foto]

Dukesha Kate Middleton është fotografuar në një moment kur ka qenë duke qortuar djalin e saj. Mëmësia është një përvojë universale, madje edhe një...

Çfarë sekreti ka buqeta e Elia Zaharias: Kuptimi i çdo luleje [Foto]

Sot, Princi Leka II dhe Elia Zaharia do bashkohen në martesë në një festë të vërtetë mbretërore. Çdo detaj i kësaj dite të gjatë...

Të gjithë e prisnin, por ja çfarë nuk ndodhi në dasmën e Lekës me...

Dasma e Lekës me Elian po komentohet gjerësisht në media dhe aq në detaje, saqë vetëm të brendshmet e nuses dhe dhëndrit kanë ngelur...

Artikujt e Fundit

Qeveria ndan 50 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës ka marr vendimin për themelimin e Këshillit Organizativ për shënimin e manifestimit gjithë popullor “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, që...

Vetëvendosja injoroi himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re. Në...

Aksidentohet një autobus në kryeqytet (Foto)

Njëri nga autobusët e rinj urban të kryeqytetit është aksidentuar para pak minutash, nga një veturë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit”, ku...

‘Stupcat’ marrin kartelat e para të tifozëve ‘Dardanët’ (Foto)

‘Stupcat’ njihen si tifozët më të mëdhenj të Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ata nuk lënë ndeshje pa e shikuar dhe gjenden gjithmonë afër ekipit. ‘Stupcat’...

Surpriza e Shpat Kasapit! Thotë se së shpejti do të zbulojë personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt pritet të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. Përveçse në muzikë, ai ka treguar se këtë vit...
wordpress hit counter