15 C
Pristina
E premte, Korrik 28, 2017

Modelja e përfolur si e dashura e Bieber, pozon sërish nudo (Foto, +16)

Sahara Ray u bë e njohur në vitin e kaluar kur pozoi e zhveshur pranë Justin Bieberit në Havai. Dhe tani, bukuroshja sërish ka vendosur...

Tash është zyrtare, Enca pjesë e Universal Music (Foto)

Një tjetër këngëtare shqiptare pritet të ndërtojë karrierë ndërkombëtare. Pas Rita Orës, Dua Lipës e Era Istrefit, pritet që edhe Enca Haxhia të hyjë në...

Irina Shayk, e zhveshur tregon se kush po i mungon (Foto)

Kjo femër asnjëherë nuk lë pa provokuar. Kësaj radhe, Irina Shayk është shfaqur në bikini me poza seksi.  Modelja ka publikuar një foto të realizuar...

Këto janë modelet bukuroshe të Victoria Secret (Foto+16)

Dizajnerja e “Victoria Secret”, Victoria Beckam di të zgjedhë modelet që do t`i prezantojnë produktet e saj. Femra të gjata, me linja perfekte dhe me...

Prezantuesja i nxjerr të gjitha, por reagimet ishin shpërthyese [Foto+16]

Edhe Kate Price ka realizuar kalendarin e këtij viti me fotot e saj, por këto pamje janë shumë të nxehta. Modelja dhe prezantuesja britanike është...

Gjiko njofton Elita Rudin me familjen e tij (Foto)

Këta të dy po përfliten që një kohë të gjatë për relacionin e tyre, që në fillim e kanë mohuar shumë herë. Por, duket...

Shpërthen Madona, super provokuese fton gratë në protestën kundër Trump

Mbretëresha e pop-it, Madona ka postuar në profilin e saj në Twitter dhe Instagram, një imazh provokativ, që tregon shenjën e Nike në zonën...

Kallashi shtatzënë? (Video)

Ajo njihet për imazhet e nxehta në rrjetet sociale, por këtë herë valltarja nga Kosova e njohur si Kallashi tërheq vëmendjen me diçka tjetër. Ajo...

Miss Universe Kosova arrin në Filipine: Ja me kë po shoqërohet (Foto)

Bukuroshja argjentinase Camila Barraza e cila u shpall fituese në kontestin e bukurisë Miss Universe Kosova ditë më parë mori rrugën në Filipine vend...

Ky është vendi që zgjodhi Edona Llaloshi për vikend (Foto)

Këngëtarja e njohur nga Kosova, Edona Llalloshi, përkundër shumë artistëve që zgjodhën të marrin disa ditë pushimi në vende malore e dimërore ajo zgjodhi...

Artikujt e Fundit

Rihanna shkëlqen me “Dior Colection 2018

Rihanna, këngëtarja e njohur botërore dhe ikona e modës ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj me “Dior Collection 2018”. Këtë herë, e veshur...

VV, AAK e NISMA flasin për koalicion parazgjedhor

Jakup Krasniqi nga NISMA për Kosovën, ka konfirmuar për Gazetën Express se ka ndodhur një takim sot ndërmjet udhëheqësve të Aleancës për Ardhmërinë e...

Çfarë tha Arbana Xharra, disa orë përpara se të sulmohej fizikisht (Video)

Arbana Xhara, ka qenë e ftuar në emisionin “Oktapod” këtë të premte, disa orë përpara se ajo të sulmohej fizikisht përpara banesës së saj. Xharra...

Shkelje të shumta në konkursin për profesor asistent në FShMN

Laureati i çmimit të Akademisë së Shkencave të Kosovës për vepër shkencore, Lulzim Zeneli, nuk është pranuar si mësimdhënës në Fakultetin e Shkencave Matematikore-Natyrore...

Avdyli i LDK-së, ka një lutje për partinë e tij, VV-në, AKR-në dhe Alternativën

Kryetari i degës së LDK-së në Prizren, Haxhi Avdyli apelon drejtuesit e partisë tij, ata të Vetëvendosje, AKR dhe Alternativa që të ulen të...
wordpress hit counter