4 C
Pristina
E diel, Prill 23, 2017

Është vetëm 19 vjeçe, ndërsa ka shpenzuar 12 milionë dollarë për shtëpinë e saj...

Kylie Jenner është vetëm 19-vjeçare, mirëpo ajo është aq e pasur saqë mund t’ia lejojë vetes luksin deri në maksimum. Dhe për të bërë një...

Aktorët shqiptarë pjesë e klipit të “Faith No More” (Video)

Dy aktorë shqiptarë nga Maqedonia, Ismail Kasumi dhe Musa Isufi, kanë interpretuar në videoklipin e bendit të njohur amerikan, “Faith No More”. Artistët nga...

Takohen babai i Albert Krasniqit dhe ai i Noizyt (Foto)

Sherri mes reperit nga Shqipëria Rigels Rajku, i njohur si Noizy dhe atij nga Kosova Ylber Abdullahu, i njohur si Cozman, ka bërë bujë...

Afërdita Dreshaj vjen me një foto seksi (Foto)

Modelja dhe këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj, ka zgjedhur të heshtë sa i përket spekulimeve se ajo i ka dhënë fund lidhjes së saj...

Ermali dhe Bleona dështojnë ta kopjojnë Jimmy Kimmel [Video]

Një prej autorëve më të njohur të televizionit në botë, Jimmy Kimmel, që para një viti ka filluar serinë e “kamerave të fshehura” me...

Arbana Osmani si gjithmonë shkëlqen (Foto)

Ajo është njëra ndër prezantueset më të dashura të ekranit shqiptar. Bëhet fjalë për prezantuesen e njohur të Top Chanel, Arbana Osmani. Aktualisht Osmani, është...

Rrëfehet aktorja shqiptare: Ja si bëhen paratë

Modelja dhe aktorja seksi e spektaklit të humorit “Apartamenti 2 XL”, Eliona Pitarka, pak para fillimit të sezonit të ri televiziv, ka shpërthyer me...

Geti pozon para makinave luksoze të tij, vlera e tyre është marramendëse (Foto)

Getoar Selimi është një nga reperët më të njohur në trojet shqiptare. Geti është një nga të parët që filloi të merret me rep dhe...

Bim Bimma flet për raportet me reperët tjerë

I ftuar në emisionin “1 Kafe me Labin” ishte edhe Bim Bimma, i cili tregoi informacione të shumta për karrierën. Ai tregoi për raportet me...

Kjo është këngëtarja shqiptare që e veçon Leonora (Foto/Video)

Këngëtarja Leonora Jakupi ka folur edhe për koleget e saj në emisionin “1kafe me Labin”. Duke mos dashur të përmend emra të tjerë, ajo ka...

Artikujt e Fundit

Kampioni shqiptar e mposhti serbin për më pak se 2 minuta (Video)

Florian Marku fiton ndeshjen e sotme ndaj serbit Stefan Suskavcevic. Floriani u gjend në vështirësi vetëm për pak sekonda pasi serbi e lidhi atë duke...

Kështu tallen me Ronaldon, pas shkëlqimit të Leo Messit e fitores së Barcelonës (Video)

Kanë filluar talljet me Ronaldon, pas humbjes së Real Madridit 3:2 Barcelona e ka mposhtur 3:2 Real Madridin midis “Santiago Bernabeut”, duke rihapur seriozisht garën...

E kërcënuan me jetë që mos tregonte për UFO-t… Ja çcfarë pashë 36 vjet...

Një burrë i quajtur Steve Longero nuk i ka treguar askujt për plot 36 vite atë çfarë pa për 3 net në pyllin “Rendlesham”...

Bashkoni gishtin e madh të dorës me atë të voglin dhe do të habiteni...

Vendoseni krahun në një vend të sheshtë dhe ngrini dorën lart. Bashkoni gishtin e madh me gishtin e vogël. Ajo çfarë shihni është një ligament....

Në Dubai, aty ku një banjo 1 milion dollarëshe nuk është luks

Për të pasurit, një banjo me vlerë 1 milion dollarëshe mund të jetë thjesht diçka e ‘nevojshme’ dhe nuk llogaritet tek luksi. E kryesisht ata...
wordpress hit counter