10 C
Pristina
E premte, Shkurt 24, 2017

Mjeku i kërkon të zhvishet, përgjigja e gruas është epike

Një grua rreth 45-vjeç, dhe një fëmijë 1-vjeç ishin duke pritur radhën për një konsultim me mjekun, pasi fëmija i vogël kishte shfaqur disa...

Çmenduri! Çifti rrezikon jetën duke bërë seks mbi … [Video]

Në video, duket momenti i pakonte kur një çift gjysmë lakuriq është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale mbi një motor në lëvizje. Policia ka nisur...

Studimi /Në këtë qytet të Shqipërisë femrat ‘vdesin’ për seks

Ky është studimi i fundit i cili tregon prejardhjen e femrave që bëjnë më shpesh seks. Sipas një studimi femrat nga ky qytet preferojnë seks...

Dy femrat në Shkodër puthje dhe marrëdhënie me të njëjtin mashkull (Foto 18+)

Një denoncim vjen nga Shkodra, ku dy femra, njëra prej tyre vajzë e re dhe tjetra duket të paktën mbi 40­vjeçe, punojnë si punonjëse...

Ndalojnë makinën dhe nisin seksin e çmendur, nuk do ti besoni reagimet…

U rrëmbyen nga pasioni në autostradë, në mes të ditës, pa u shqetësuar se do të shikoheshin nga të gjithë. Por, ajo që i...

Prostituta e luksit rrëfen detajin befasues: Na pëlqen seksi me …

Një prostitutë luksi ka rrëfyer jetën e saj, ndërsa historia e saj ka ‘pushtuar’ faqet e medieve botërore. 25-vjeçarja nga Sidnei i Australisë iu përgjigj...

Studimi: Ata që bëjnë më shumë seks, arrijnë këto gjera në jetë

Përse disa meshkuj kanë karrierë më të suksesshme, një partnere të zgjuar dhe të bukur, një familje të shëndoshë, dhe të ardhura më të...

Edhe meshkujt mund të arrijnë orgazma të shumëfishta, ja se si

“Disa meshkuj kanë orgazma të shumëfishta nga hera e parë kur kanë përjetuar kënaqësinë e seksit”, thotë autori i studimit dr. Erik Vibovo. “Ata të...

Ireland Baldwin dëshiron seks në treshe me Tom Hardyn

Modelja Ireland Baldwin nuk ngurron aspak të përgjigjet në pyetjet shumë personale. Gjatë premierës së filmit “The Arrangement” në Beverli Hills, bukuroshja 21-vjeçare ka...

Mësuesja e i çon gabimisht fotot nxënësit, ajo çfarë bën djaloshi është epike [Foto]

Një i ri i quajtur Pedrito ishte gati për të bërë punët e tij të përditshme, kur papritmas drita u ndez në telefonin e...

Artikujt e Fundit

Qeveria ndan 50 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës ka marr vendimin për themelimin e Këshillit Organizativ për shënimin e manifestimit gjithë popullor “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, që...

Vetëvendosja injoroi himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re. Në...

Aksidentohet një autobus në kryeqytet (Foto)

Njëri nga autobusët e rinj urban të kryeqytetit është aksidentuar para pak minutash, nga një veturë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit”, ku...

‘Stupcat’ marrin kartelat e para të tifozëve ‘Dardanët’ (Foto)

‘Stupcat’ njihen si tifozët më të mëdhenj të Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ata nuk lënë ndeshje pa e shikuar dhe gjenden gjithmonë afër ekipit. ‘Stupcat’...

Surpriza e Shpat Kasapit! Thotë se së shpejti do të zbulojë personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt pritet të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. Përveçse në muzikë, ai ka treguar se këtë vit...
wordpress hit counter