7 C
Pristina
E mërkurë, Mars 29, 2017

Kryej marrëdhënie seksuale me një grua 18 vite më të madhe, por ajo çfarë...

Thonë që dashuria nuk njeh moshë dhe një gjë e tillë i ka ndodhur edhe një të riu vetëm 19 vjeç i cili është...

“I shkova në shtrat njerkut dhe bëmë seks të çmendur, por kur erdhi mami…”

Një 23-vjeçare ka bërë seks me të dashurin e nënës së saj por duket se kjo eksperiencë e ka fiksuar keq pas tij. Ajo...

Gjen vajzën duke i bërë seks oral të birit, reagimi i kësaj nëne të...

Një grua ka gjetur në shtëpi një vajzë, teksa i bënte seks oral të birit. Kjo e ka acaruar shumë atë, ndërsa reagimi i...

Ankesat e 74-vjeçares: Burri im nuk bën dot seks, unë i laj edhe pjesët...

Një burrë obez, i cili ka qenë i ftuari i Jeremy Kyle, ka pranuar se është martuar menjë grua shumë më të madhe në...

“Kam kryer marrëdhënie me vjehrrin kur burri ishte në ushtri, dhe unë…

Një vajzë 25-vjeçare ka kërkuar ndihmën e psikologes në Britani pasi ka bërë seks me vjehrrin gjatë kohës që i dashuri ishte thirrur në...

Zgjidhet vagina më e bukur në botë. Ja konkurentet (Video)

Gara botërore për të zgjedhur vaginën më të bukur në botë po cmend rrjetet sociale. Brayan Sloun, ideatori i një gare të këtillë ka...

Moza nga Elbasani: Vëllai i tim shoqi, 5 vite më i vogël se unë...

Unë quhem Moza, jam 37 vjeçe nga Elbasani, por jetoj në Tiranë. Para 7 vitesh unë kam pasur një ndjenjë që nuk vjen më...

Pornostaret rrëfejnë gabimet që bëjnë meshkujt në marrëdhëniet seksuale [Video]

Lexoni se ç’thonë yjet e pornografisë cilat janë gabimet më të shpeshta në seks, do t’ju ndihmojnë që të bëheni sa më të mirë!...

Shkova me lot në funeralin e shoqes së ngushtë, por përfundova duke kryer marrëdhënie...

Ndonjëherë gabimet në jetë mund ta ndryshojnë krejtësisht rrjedhën e saj dhe asgjë më nuk është si më parë. Megjithatë kësaj gruaje e cila...

“Jam i shokuar nga e dashura, pasi bëmë marrëdhënie më kërkoi diçka shumë të...

Një djalë 22-vjeçar ka rrëfyer historinë e tij të dashurisë, prej të cilës po vuan shumë. Ai ka folur me psikologen e “The Sun”...

Artikujt e Fundit

Deputetët paguhen sa pesë paga mesatare

Përderisa pagat mujore në Kosovë sillen nga 130 deri në mbi 400 euro, deputetët e Kuvendit të Kosovës vazhdojnë të kenë pagë pesë herë...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Lipjan (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Lipjan, saktësisht në fshatin Lapnasel. Policia e Kosovës konfirmoi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur...

S’ua merr mendja cili yll botëror e këndoi mbrëmë këngën “Hajde halla e madhe”...

Këngët shqipe padyshim që shumë shpesh kalojnë edhe kufijtë e vendeve shqiptare dhe deri më tani janë kënduar nga disa yje. E fundit që këndoi...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Nuk mundem më!

Bashkëshortja e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka folur për vështirësitë që po...

Ja cila këngëtare flet për Dafina Zeqirin : ‘Është seksi, por trupin e ka...

Klea Huta ka qenë e ftuar në “In Radio” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra më seksi shqiptare, teksa ka...
wordpress hit counter