7 C
Pristina
E mërkurë, Mars 29, 2017

5 gjërat e tmerrshme që ju ndodhin kur nuk keni jetë të rregullt seksuale

Ndarje, grindje, punë, udhëtime me punën, prapë grindje… Mund të ketë shumë arsye përse jeta juaj seksuale mund të jetë duke kaluar një ngërç,...

Prindërit kapin vajzën të dehur në timon, nuk do ta besoni çfarë mësimi i...

Një vajzë është dehur me miqtë e saj, por e ka pësuar keq. Vajza 18-vjeçare nga Skocia kishte konsumuar një sasi alkooli dhe më...

I riu vdes duke kryer marrëdhënie, reagimi i të dashurës lë pa fjalë mjekët

Teksa po kryente marrëdhënie me të dashurën një djalë i ri vetëm 22 vjeç ka gjetur vdekjen si pasojë e një sulmi kardiak. E dashura...

Pse seksi i mëngjesit është më i miri

Seksi i mëngjesit është njësoj sikur të hash kek me çokollatë që në mëngjes. Mmmmm... Të listuara më poshtë janë disa nga arsyet pse është...

Meshkuj, ja si ta tërboni një femër në seks

Cila mendoni se është gjëja e vetme që asnjëherë nuk dështon ta eksitoj një femër? Një grua tregon se si burri i saj e lejon...

Studim: Një në dhjetë femra përjetojnë dhimbje gjatë seksit

Së paku një në 10 femra përjetojnë dhimbje gjatë seksit, sipas një studimi britanik. Anketa e bërë me 7,000 femra aktive seksualisht të moshës 16...

Këto gjëra nuk duhet ti bëni kurrë gjatë seksit

Si në çdo gjë tjetër edhe në seks ka rregulla të cilat na tregojnë se çfarë duhet të bëjmë dhe çfarë jo. Gjërat që duhet...

Mesazhet/ “Dua të kënaqem me ty 1 ose 2 orë”, alarmohet i riu shqiptar

Një shqiptar nga Kosova ka ngacmuar seksualisht një të ri në Facebook. Ai i kërkon që ta takojë dhe të argëtohet me të, duke...

Rrëfehen prostitutat: Në këtë pjesë të trupit ‘meshkujt ‘vdesin’ t’i puthësh

Ndërkohë që shumica e femrave mendojnë se meshkujt vdesin që të puthen në qafë, në fakt prostitutat në një studim të bërë nga Universiteti...

Nuk donte të bënte seks me burrin, gruaja planifikon ta vrasë [Foto/Video]

Për muaj me radhë ai pasi vuante nga diarreja, i binte gjak nga hundët dhe nuk ishte shumë i kthjellët. Vetëm pas disa kohësh, Ralph...

Artikujt e Fundit

Putin i jep Serbisë dhjetëra tanke dhe aeroplanë luftarakë, falas!

Serbia dëshiron të bashkohet me BE-në. Por vendi ballkanik merr një furnizim me pajisje ushtarake me shumicë nga pronat e rezervave ruse – pa...

Deputetët paguhen sa pesë paga mesatare

Përderisa pagat mujore në Kosovë sillen nga 130 deri në mbi 400 euro, deputetët e Kuvendit të Kosovës vazhdojnë të kenë pagë pesë herë...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Lipjan (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Lipjan, saktësisht në fshatin Lapnasel. Policia e Kosovës konfirmoi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur...

S’ua merr mendja cili yll botëror e këndoi mbrëmë këngën “Hajde halla e madhe”...

Këngët shqipe padyshim që shumë shpesh kalojnë edhe kufijtë e vendeve shqiptare dhe deri më tani janë kënduar nga disa yje. E fundit që këndoi...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Nuk mundem më!

Bashkëshortja e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka folur për vështirësitë që po...
wordpress hit counter