6 C
Pristina
E diel, Mars 26, 2017

E tmerrshme: Në mes të Durrësit, dy burra kapen duke bërë seks [FOTO+18]

Janë publikuar shpeshherë raste të ndryshme ku të rinj, burra dhe gra janë kapur teksa kryejnë marrëdhënie në publik. Qoftë në Tiranë, qoftë edhe në...

Epike! Shihni si reagojnë meshkujt kur ngacmohen nga femrat [Video]

Në ‘YouTube’ është publikuar një eksperiment social, për të vërtetuar nëse edhe femrat janë perverse si meshkujt. E në fakt doli pikërisht ashtu, pasi që...

Këto mesazhe do çmendin partnerin në seks

Një porosi SMS me përmbajtje seksi shpejt do të ndezë fantazinë e partnerit tuaj dhe do të lumturojë jetën tuaj seksuale. Obligimet e përditshme ju...

Doni ta çmendni partnerin, i dërgoni njërin nga këta 14 sms

Një sms me përmbajtje "të zjarrtë" mund të ndryshoj gjithçka, të ndezë fantazinë erotike të partnerit tuaj dhe do të lumturoj jetën tuaj seksuale....

Pranvera “çmend” njerëzit: Çifti kapet nga komshinjtë duke kryer marrëdhënie në ballkon (Foto+18)

Dy të dashuruar u turpëruan publikisht pasi një video që i shfaqte ata duke kryer marrëdhënie në ballkonin e një apartamenti u publikua nga...

Meshkuj, ja si ta tërboni një femër në seks

Cila mendoni se është gjëja e vetme që asnjëherë nuk dështon ta eksitoj një femër? Një grua tregon se si burri i saj e lejon...

Mësojeni mirë! Mashkulli apo femra, ja kush kënaqet më shumë në seks

Nëse ndonjëherë keni bërë seks me një mashkulli, e keni parë të përjetojë orgazëm, pastaj është shtrirë dhe nuk ka qenë i interesuar për...

Ky është gabimi i tmerrshëm që bëjnë meshkujt gjatë seksit

Ekspertët flasin për vesin më të keq të meshkujve gjatë aksit seksual. Ata tregojnë se shumë meshkuj bien në gjumë pas aktit, por disa prej...

Seksi për herë të parë, ja nga çka frikësohen vajzat e virgjëra

Kur bëhet fjalë për seksin, shumë femra, e veçmas vajzat e reja që nuk kanë përvojë, nganjëherë ndiejnë frikë dhe pasiguri, që i shtynë...

Shtrihet të kryejë marrëdhënie me të dashurën, por organi i saj për pak ia...

Një nënë e një fëmije e cila kishte kryer një operacion për të përmirësuar jetën e saj seksuale, u shpreh se operacioni e kishte...

Artikujt e Fundit

Turqia fton në bisedë ambasadorin e Zvicrës për thirrjen për vrasje të Erdoganit

Ministria e Punëve të Jashtme e Turqisë ka ftuar sot në një bisedë ambasadorin e Zvicrës në Ankara për shkak të protestave të mbajtur...

Qytetari e quan “gomar”, nuk mungon as përgjigja e Edi Ramës (Foto)

Sikur të mos mjaftonte “Komunikimi Javor” që vjen çdo të dielë në rubrikën e tij tashmë Kryeministri Edi Rama ka edhe një tjetër komunikim...

A ia ka filluar Ismet Beqiri, fushatës për kryetar të Prishtinës? (Foto)

Javët e fundit, Ismet Beqiri është përfolur si njeriu më favorit dhe që më së shumti mund t’ia rrezikoj Shpend Ahmetit ulëse për të...

Jeta pas lufte e komandove shqiptarë (Video)

Ish-pjesëtarë të Forcave të Armatosura, ish-komando, të cilët kanë shërbyer edhe në misione ndërkombëtare jashtë vendit, janë përfshirë në ngjarje të rënda kriminale, veçanërisht...

Incidente të rënda në Beograd: Serbët therin dy tifozë rusë, ndërsa përpiqen tua lënë...

Dy tifozë të Spartak Moskës janë therur me thikë në Beograd, bëjnë të ditur mediat serbe. Autoritetet e atjeshme kanë konfirmuar lajmin, mirëpo nuk...
wordpress hit counter