7 C
Pristina
E mërkurë, Mars 29, 2017

Meshkuj, ja si ta tërboni një femër në seks

Cila mendoni se është gjëja e vetme që asnjëherë nuk dështon ta eksitoj një femër? Një grua tregon se si burri i saj e lejon...

Mësojeni mirë! Mashkulli apo femra, ja kush kënaqet më shumë në seks

Nëse ndonjëherë keni bërë seks me një mashkulli, e keni parë të përjetojë orgazëm, pastaj është shtrirë dhe nuk ka qenë i interesuar për...

Ky është gabimi i tmerrshëm që bëjnë meshkujt gjatë seksit

Ekspertët flasin për vesin më të keq të meshkujve gjatë aksit seksual. Ata tregojnë se shumë meshkuj bien në gjumë pas aktit, por disa prej...

Seksi për herë të parë, ja nga çka frikësohen vajzat e virgjëra

Kur bëhet fjalë për seksin, shumë femra, e veçmas vajzat e reja që nuk kanë përvojë, nganjëherë ndiejnë frikë dhe pasiguri, që i shtynë...

Shtrihet të kryejë marrëdhënie me të dashurën, por organi i saj për pak ia...

Një nënë e një fëmije e cila kishte kryer një operacion për të përmirësuar jetën e saj seksuale, u shpreh se operacioni e kishte...

Seks në veturë, shtatë femra rrëfejnë eksperiencat e tyre të çmendura

Gjithnjë ka arsye që duhet të largohesh nga shtëpia për të bërë seks dhe duket se veturat janë një vend perfekt – një dhomë...

Ja çfarë nuk dini për orgazmën

Më shumë sesa për një orgazëm bëjmë mirë të flasim për orgazmat. Sepse ekziston më shumë sesa një, si për mënyrën se si shpërthejnë...

‘Sërish nudo live’. Vajza e turpëron pasi i sheh… Ai e qëllon në …...

Një tip muskulor është refuzuar nga një vajzë ‘topless’ gjatë një emisioni dhe e gjitha është transmetuar drejtpërdrejt. “Takimi nudo” po kthehet në një modë...

Nudo në shtrat me një kafshë, por… [Video]

Një video me skena erotike e publikuar së fundmi, ku protagoniste ishte një vajzë bionde, duket se i ka kushtuar shumë të gjithë stafit...

Femrat të cilat arrijnë çdo mashkull që dëshirojnë, ja cilat janë gjërat që ato...

Femrat më të dëshiruara nga meshkujt janë ato më të pavarurat. Shikoni disa nga arsyet se përsa ato janë të preferuarat e tyre. Ato janë...

Artikujt e Fundit

Deputetët paguhen sa pesë paga mesatare

Përderisa pagat mujore në Kosovë sillen nga 130 deri në mbi 400 euro, deputetët e Kuvendit të Kosovës vazhdojnë të kenë pagë pesë herë...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Lipjan (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Lipjan, saktësisht në fshatin Lapnasel. Policia e Kosovës konfirmoi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur...

S’ua merr mendja cili yll botëror e këndoi mbrëmë këngën “Hajde halla e madhe”...

Këngët shqipe padyshim që shumë shpesh kalojnë edhe kufijtë e vendeve shqiptare dhe deri më tani janë kënduar nga disa yje. E fundit që këndoi...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Nuk mundem më!

Bashkëshortja e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka folur për vështirësitë që po...

Ja cila këngëtare flet për Dafina Zeqirin : ‘Është seksi, por trupin e ka...

Klea Huta ka qenë e ftuar në “In Radio” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra më seksi shqiptare, teksa ka...
wordpress hit counter