7 C
Pristina
E mërkurë, Mars 29, 2017

Kap burrin duke e tradhtuar, thërret gjithë fisin për t’i rrahur (Video)

Një grua e cila prej kohësh kishte dyshime lidhur me besnikërinë e burrit të saj, vendosi t'i vihej nga pas për ta vërtetuar këtë...

Pas arrestimit, vrasësi i parukjeres në Lezhë kërcënon familjarët e saj: Po u bëra...

Vrasësi i 28-vjeçares në Lezhë Alfred Nikolli përpara hetuesve ka dhënë variante të ndryshme në lidhje me të vërtetën e vrasjes së Entela Ndokut...

“Poshtërsia” e femrave/ Erioni i përgjërohet Almës ta falë, por ajo e shpërndan videon...

Një episod aspak human ka ndodhur në vendin tonë. Një djalë rreth të tridhjetave ka bërë një mesazh të ndjerë me video ndaj një...

E gënjeu me ëmbëlsira 10-vjeçaren, i moshuari nga Kavaja e mori në shtëpi dhe...

Kanë dalë në dritë detaje të tjera në lidhje me abuzimin seksual që dyshohet se 69-vjeçari nga Kavaja ka bërë ndaj një vajze të...

“Shkallon” Erik Fullani pas ndarjes nga e dashura: Ajo më kërkoi…unë e p**ova dhe...

Pas fshirjeve të djersës me 500 euro, djali i ish Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani nuk u harrua më nga publiku duke...

30-vjeçari shkon tek shtëpia e vëllait, i rrëmben me makinë gruan dhe e përdhunon

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Prilep, ku një 30-vjeçar me iniciale S.S., ka dhunuar fizikisht dhe seksualisht gruan e vëllait të...

HISTORIA/ “Jam e virgjër”, si më mashtroi shqiptarja për 20 muaj me radhë

Virgjëria e femrës shqiptare, tabu që ndoshta duhen shekuj për t’u thyer. Një shqiptar ka rrëfyer për Jeta Osh Qef historinë e tij, si...

Akuzohet se përdhunoi të bijën dhe e la shtatzënë, reagon babai

Vait Cinaj është prindi që akuzohet se ka abuzuar seksualisht me të bijën, e cila pretendon se është shtatzënë. Ngjarja ka ndodhur në Vlorë, ndërsa...

Rrëfehet aktorja e pornove: Ja sa herë seks kam bërë brenda një dite

Nëse flasim për seks sigurisht që duhet të flasim edhe për rekorde. Por kujt i shkon në mendje se sa herë mund të kryejë...

Seks me gruan e biznesmenit/ “Pagova 10 mijë euro për t’u mësuar kush ma...

“Nëse do të gjesh të vërtetën kush ta ka vrarë vëllain, duhet të vish në Shqipëri”. Ylber Dervishi, vëllai i biznesmenit të vrarë, ka dëshmuar...

Artikujt e Fundit

Aksident në magjistralen Prishtinë-Lipjan (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Lipjan, saktësisht në fshatin Lapnasel. Policia e Kosovës konfirmoi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur...

S’ua merr mendja cili yll botëror e këndoi mbrëmë këngën “Hajde halla e madhe”...

Këngët shqipe padyshim që shumë shpesh kalojnë edhe kufijtë e vendeve shqiptare dhe deri më tani janë kënduar nga disa yje. E fundit që këndoi...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Nuk mundem më!

Bashkëshortja e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka folur për vështirësitë që po...

Ja cila këngëtare flet për Dafina Zeqirin : ‘Është seksi, por trupin e ka...

Klea Huta ka qenë e ftuar në “In Radio” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra më seksi shqiptare, teksa ka...

Ja me kë e pinë kafen e mëngjesit Remzie Osmani (Video)

Këngëtarja me zë bilbili që ka bërë për vetë një publik të tërë me vite me radhë, ajo është në përgatitje e sipër të...
wordpress hit counter