6 C
Pristina
E martë, Prill 25, 2017

Mund t’i zë një veturë, “vlejnë” sa 3.6 miliardë njerëz: Tetë miliarderë kanë pasuri...

Tetë biznesmenët më të pasur në botë zotërojnë – sipas organizatës humanitare Oxfam – po aq para sa gjysma e popullsisë së botës, pra...

Në Vushtrri, prindërit kërkojnë ushqim nëpër kontinjerë për tri vajzat e mitura (Foto)

Buka iu mungon në sofër e të ftohtit depërton në dhomat e tyre nga xhamat e thyer të dritareve të vjetra ku po strehohen...

Në këto kushte të mjerushme jeton një nënë me dy fëmijë në Mitrovicë (Foto/Video)

Nuk kushte ekstreme që aspak s’mund të përshkruhen me fjalë, jeton një nënë me dy fëmijë. Përveç kushteve, kryefamiljarja vuan edhe nga një sëmundje e...

Nëntë vjeçari që vuan nga sëmundja e zemrës ka nevojë për ndihmë (Video)

Dior Agushi është 9 vjeç. Por ende nuk ka filluar të shkoj në shkollë. Sëmundja nga e cila vuan dhe kushtet ekonomike po ia pamundësojnë...

Artikujt e Fundit

Këto janë “Katunarkat zvicerane” krejtësisht nudo (Foto+18)

Këto janë femrat zviceran qe po çmendin internatin. Shumë seksi dhe tërheqëse por kjo nuk përben lajmin interesant. Këto janë femrat e quajtura “fshatarkat zvicerane”. Fotot e...

Skandal i Leo Messit kur heq fanellën. Mediat spanjolle zbulojnë veprimin që nuk e...

Pesë herë më i miri i botës, Leo Messi, shënoi në minutën e 92’ ku i dhuroi tre pikë Barcelonës, duke rihapur seriozisht gara...

Nëse i dashuri yt bën këto pesë gjëra, mos u marto me të

Njeriu perfekt nuk ekziston, por edhe sikur të ekzistonte ti ndoshta nuk do ta doje. Ne dashurohemi me njerëzit që janë një paketë virtytesh dhe...

4 gabimet që bëjnë çiftet para se të fejohen

Këtu nuk ka vend për keqkuptime. Askush nuk dëshiron ta heqë vëmendjen nga entuziazmi i fejesës, sepse ky është një nga momentet më të...

Ja si ta largoni dhjamin në bark? Metodë shumë e thjeshtë

Nëse dëshironi ta humbni barkun e madh, opsioni më i mirë është dieta dhe ushtrimet, padyshim. Por, a e keni ditur se duke i ftohur...
wordpress hit counter