3 C
Pristina
E enjte, Mars 30, 2017

Shqipëria pëson edhe nga Bosnja (Video)

Shqipëria ka pësuar humbje (2-1) edhe nga Bosnje e Hercegovina në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Elbasan Arena. Shqipëria e nisi keq ndeshjen. Fillimisht ishte...

Pasuria e Messit, rivaliteti i sponsorëve me CR7, shtëpia dhe koleksioni i veturave (Foto)

Lionel Messi akoma nuk e ka vazhduar kontratën me Barcelonën (e cila i skadon në vitin 2018), ndërsa ekziston frika në Camp Nou se...

FIFA dënon Messin me 4 ndeshje pezullim

Messi është dënuar me 4 ndeshje pezullim nga FIFA, pasi në ndeshjen Argjentinë-Kili ka ofenduar një nga arbitrat e Në këtë mënyrë, sulmuesi i Barcelonës...

Tifozët rus të therur në Serbi: Ishin shqiptarët (Foto)

Mediet ruse kishin raportuar se tre simpatizantë rusë janë therur me thikë në Beograd, pas ndeshjes miqësore mes ekipit beogradas, Cërvena Zvezda, dhe skuadrës...

Seks gjithë-popullor, ja çfarë ka ndodhur në vendin e kundërshtarit të Kosovës (FOTO)

E mbani mend Islandë-Angli 2-1 në Europian? Natyrisht që po, ishte një nga ndeshjet historike të futbollit. Atë mbrëmje vere, 9 muaj më parë 99.8%...

Zyrtare: Erton Fejzullahu transferohet në Norvegji

Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Erton Fejzullahu është transferuar sot tek skuadra norvegjeze, Sarpsborg. Pas largimit nga skuadra kineze Dalian Transcendence, Fejzullahu ka vendosur që...

Conte i kërkon drejtuesve të Chelseat të transferojnë Sanchezit

Trajneri  i Chelseat, Antonio Conte, është raportuar se e ka bërë Alexis Sanchezin prioritet për afatin kalimtar të verës. Tekniku italian ia kë bërë të ditur...

Kaplohet nga flaka stadiumi i Shanghai Shenhua (Video)

Stadiumi i Shanghai Shenhua është kapluar nga flaka Stadiumi i klubit kinez Shanghai Shenhua “Hongkou”, është kapluar nga flaka në mëngjesin e sotëm, teksa raportohet se...

Atleti shqiptar fiton për Kanadanë medalje bronzi në rang botëror

Në datat 19-25 Mars 2017 u zhvillua Kampionati Botëror për salla të mbyllura në kategorinë Master në Daegu të Koresë së Jugut. Sportisti shqiptar Gëzim...

Këto janë çmimet e biletave për finalen e Ligës së Kampionëve

UEFA paralajmëron të gjithë se kanë mbetur vetëm edhe disa orë për të aplikuar për biletën e finales së Ligës së Kampionëve. Sot deri në...

Artikujt e Fundit

Mos e leni kurrë natën Wi-Fi të lëshuar

Mes këshillave të dobishme rreth përdorimit të telefonave të mençur, është edhe një këshillë që duhet ndarë dhe shqyrtuar në mënyrë serioze, shkruan The...

Zbulohet jeta e të fejuarit të Marinës, martesa një ditore 300 mijë euro dhe...

Vetëm ditën e djeshme u prezantua për të gjithë publikun si i fejuari i vajzës së Eli Farës, Marina Farës. Mirëpo Edi Ismaili nuk...

Kujt po i thotë Majku: Pse po m’rrin kaq ftohtë, çka t’kam bo? [Video]

Padyshim që ky mund të llogaritet si një nga postimet më qesharake të tij. Këngëtari Majk ka hedhur një video në Instagram ku shihej se...

Zbulohet sekreti për rini të përjetshme

Shkencëtarët kanë zbuluar një mënyrë të re për të ndryshuar ADN-në, që mund të rregullojë “gjenet e dëmtuara” në tru, të kurojë sëmundje të...

Ky është sekreti që fshihet mbas buqetës me lule të nuses

Martesa është një ndër vendimet më të rëndësishme ne jetën e një çifti të ri, por ajo që gëzon dhe bashkon të gjithë miqtë...
wordpress hit counter