10 C
Pristina
E premte, Shkurt 24, 2017

E braktisur nga burri dhe babai? Ja si mashtron Ardit Gjebrea për të fituar...

Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në gjyq” të emisionit e “E diela Shqiptare” u publikua një histori e dhimbshme e një gruaje që...

Historia e rrallë/ Humbi 8 djem, babai ka një mesazh prekës për vajzën e...

Nuk janë të rrallë prindërit që nuk dinë t’u thonë JO fëmijëve të tyre apo t’ua prishin dëshirat për gjërat që duan. Por, me siguri,...

I riu e rreh dhe e tërheq zvarrë të dashurën në mes të rrugës:...

Një video në rrjetet sociale, e cila tregon një të ri i cili abuzon me të dashurën në rrugët e qytetit të Valdivias në...

Stuhia e fuqishme e erës ngren në ajër çatinë e një ndërtese

Kjo është me të vërtetë një provë e asaj që fuqia e natyrës mund të bëjë. Një video mahnitëse tregon se si një çati fluturon...

Kjo mund të jetë femra më me fat në botë. Do ju lërë pa...

Scott dhe Harriet janë dy të rinj anglezë që janë njohur në stadiumin e Manchester United dhe dashurisë së tyre duket që i kishte...

I dashuri e la kur e pa pa makijazh, çfarë fshihet pas fytyrës së...

Sophia Ridlington, është 22-vjeç dhe është nga Lincolnshire. Para disa vitesh ajo u diagnostikua me një sëmundje lëkure që shkakton irritim dhe të skuqura...

“Jam Keisi dhe u përdhunova”, letra prekëse e 15 vjeçares para se të vetvritej

Cassidy Trevan 15-vjeçarja nga Melbourn i Australisë, apo njohur ndryshe si Keis, ishte viktimë e përdhunimeve nga disa nxënës në shkollën e saj. E...

Refuzimi më i hidhur për Shën Valentin, bëri gjithçka për ta bërë për vete,...

Daniel organizon një takim për t'i bërë përshtypje mikes së tij Aleksës për ditën e Shën Valentinit. Me surpriza të ndryshme, me qëllim për...

5 vjet dashuri me telefon, djali ka një lutje për vajzën në ditën e...

Një histori dashurie plantonike por me fund jo të lumtur është treguar ditën e sotme në emisionin “Me zemër të hapur” në News 24....

Njihuni me supervilën 1.1 milionë euroshe të ministres Lindita Nikolla [Foto/Video]

“Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla jeton në një vilë luksoze, e cila kushton rreth 1.1 milion euro”. Denoncimi është bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha. Ai...

Artikujt e Fundit

Qeveria ndan 50 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës ka marr vendimin për themelimin e Këshillit Organizativ për shënimin e manifestimit gjithë popullor “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, që...

Vetëvendosja injoroi himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re. Në...

Aksidentohet një autobus në kryeqytet (Foto)

Njëri nga autobusët e rinj urban të kryeqytetit është aksidentuar para pak minutash, nga një veturë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit”, ku...

‘Stupcat’ marrin kartelat e para të tifozëve ‘Dardanët’ (Foto)

‘Stupcat’ njihen si tifozët më të mëdhenj të Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ata nuk lënë ndeshje pa e shikuar dhe gjenden gjithmonë afër ekipit. ‘Stupcat’...

Surpriza e Shpat Kasapit! Thotë se së shpejti do të zbulojë personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt pritet të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. Përveçse në muzikë, ai ka treguar se këtë vit...
wordpress hit counter