7 C
Pristina
E mërkurë, Mars 29, 2017

Bukuroshja që “trullosi” të gjithë shikuesit gjatë kohës që intervistohej Mirela Ruko [Foto]

Ndërkohë që Mirela Ruko po intervistohej në emisionin Zonë e Lirë ditën e sotme, një detaj interesant në sfond tërhoqi vëmendjen e të gjithë...

Dje hoqi unazën në emision pas ndarjes për virgjërinë, por ja çfarë ka ndodhur...

Një ditë më parë, Avni Allmeta nga Burreli me historinë e martesës së tij tërhoqi vëmendjen e gjithë publikut, kur tha se ndjehej i...

‘’Ta q**sha nanën’’, i riu shqiptar futet në mes për të ndalur sherrin, por...

Fama e ne shqiptarëve duket se ka marrë dhenë dhe kjo jo vetëm për mikpritjen që ne kemi treguar ndër vite, besnikërinë, por edhe...

Fatkeqësia nuk mbaron, aktori shqiptar nuk ka para për të varrosur të birin e...

Pas ngjarjesh tragjike në Kanada, ku mbeti i vrarë djali 15-vjeçar i aktorit Shkëlqim Daja, komuniteti shqiptar i Montrealit është vënë në lëvizje për...

I kontrolloi celularin të shoqit, por ajo që gjeti ishte shumë herë më e...

Një grua e sapomartuar ka pasur dyshime se i shoqi e tradhtonte, ndaj vendosi të shikonte celularin e tij. Por, pasi ka kontrolluar me...

Mesazhi i Ronaldos pak ditë më parë përloti botën, por si iu përgjigj sot...

Cristiano Ronaldo pak ditë më parë bëri një thirrje që emocionoi dhe përloti botën. Ai i ftoi të gjithë që të bënin diçka për...

Vjehrra e kapi me dashnorin në shtrat, e vrasin me pesë thika

Në listën e 21 personave shumë të kërkuar në qytetin e Durrësit janë edhe dy femra të shpallura nga policia në kërkim. Njëra prej tyre...

Sa lekë mbajnë në xhep fëmijët e Ilir Metës? Mos e besoni po deshët...

E pabesueshme kur e mendon që fëmijët e njeriut që konsiderohet si një ndër personat më të fuqishëm financiarisht në Shqipëri, të mbajnë aq...

“Mami, bëhu e fortë, unë kaq e pata”. Historia tragjike e nënës shqiptare që...

Jeta e Marikës nuk ka qënë e lehtë. Ajo ka kaluar ato që mund të ishin vitet me të bukura të jetës së saj...

Në fund të javës nis llogaritja dimrore e kohës, por pse ndodhë kjo?

Llogaritja verore e kohës po shkon drejt fundit, dhe njerëzit së shpejti do të kenë mëngjese më të ndritshme dhe një orë më shumë...

Artikujt e Fundit

Deputetët paguhen sa pesë paga mesatare

Përderisa pagat mujore në Kosovë sillen nga 130 deri në mbi 400 euro, deputetët e Kuvendit të Kosovës vazhdojnë të kenë pagë pesë herë...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Lipjan (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Lipjan, saktësisht në fshatin Lapnasel. Policia e Kosovës konfirmoi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur...

S’ua merr mendja cili yll botëror e këndoi mbrëmë këngën “Hajde halla e madhe”...

Këngët shqipe padyshim që shumë shpesh kalojnë edhe kufijtë e vendeve shqiptare dhe deri më tani janë kënduar nga disa yje. E fundit që këndoi...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Nuk mundem më!

Bashkëshortja e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka folur për vështirësitë që po...

Ja cila këngëtare flet për Dafina Zeqirin : ‘Është seksi, por trupin e ka...

Klea Huta ka qenë e ftuar në “In Radio” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra më seksi shqiptare, teksa ka...
wordpress hit counter