7 C
Pristina
E mërkurë, Mars 29, 2017

Krokodili me një kafshim e gëlltit qenin në prezencë të një familje (Foto/Video+18)

Ky është momenti rrëqethës kur një familje pa tmerrin me sy, në momentin që qeni i tyre përfundoi në gojën e një krokodili. Një burrë...

I verbër dhe largpamës: Driloni sfidon errësirën [Foto]

Drilon Kastrati është një djalë 26 vjeçar me shikim të dobësuar. Ajo që e dallon nga të tjerët, nuk është mungesa e shikimit por...

Këto 11 shtetet që kërkojnë punëtorë, nga Bullgaria deri në Zelandën e Re

Sipas një ankete më të fundit të ManpowrGroup Employment të realizuar këtë muaj, kompanitë nga 39 në 43 vende të botës thanë se presin...

Drama e dy motrave/ Babai vuan nga skizofrenia, por vuatja u bë më e...

Dy motra nga Skrapari tregojnë historinë e dhimbshme të familjes së tyre. Gjithçka ka nisur në vitin 1980, kur djali i familjes Shallari, (babai...

Greku qëllon me pistoletë shqiptarët, po shikonin ndeshjen me flamurin shqiptar [Foto]

Një 23-vjeçar shqiptar dhe shoku i tij i ngushtë kanë përjetuar momente tmerri në një lokal teksa ishin duke parë një përballje angleze. Të...

Doli mbrëmë për të festuar Vitin e Ri në Tiranë, djalit i ndodh diçka...

Teksa akrepat e minutave dhe sekondave dalë ngadalë po bashkoheshin me njëri-tjetrin, shumë të rinj dhe të reja dolën në sheshin ''Nënë Tereza'' për të...

Bashkëvuajtëse me Mirelën, Desara që u “pjeshkëzua” tek Çili “masakrohet” nga miqtë e saj...

E mbani mend Desara Ustian, vajzën e varfër nga Kuçova që nuk kishte para të shkollohej dhe që pasi rasti i saj u bë...

Ngacmoi seksualisht fëmijët e tij të mitur, arrestohet Denisi nga Tirana

Një burrë i moshës 32-vjeçare ka rënë në prangat e policisë pasi mbi të rëndon akuza e abuzimit seksual, psikologjik e fizik ndaj dy...

“Mami, bëhu e fortë, unë kaq e pata”. Historia tragjike e nënës shqiptare që...

Jeta e Marikës nuk ka qënë e lehtë. Ajo ka kaluar ato që mund të ishin vitet me të bukura të jetës së saj...

‘Idiote, shushujkë, t’u thaftë goja”, ja si i dhunonte dhe i kapte për flokësh...

Emisioni “STOP” që transmetohet në Televizionin Klan solli disa momente të një mësuese të klasës së parë në shkollën 'Skënder Luarasi' në Tiranë. Nëpërmjet një...

Artikujt e Fundit

Deputetët paguhen sa pesë paga mesatare

Përderisa pagat mujore në Kosovë sillen nga 130 deri në mbi 400 euro, deputetët e Kuvendit të Kosovës vazhdojnë të kenë pagë pesë herë...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Lipjan (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Lipjan, saktësisht në fshatin Lapnasel. Policia e Kosovës konfirmoi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur...

S’ua merr mendja cili yll botëror e këndoi mbrëmë këngën “Hajde halla e madhe”...

Këngët shqipe padyshim që shumë shpesh kalojnë edhe kufijtë e vendeve shqiptare dhe deri më tani janë kënduar nga disa yje. E fundit që këndoi...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Nuk mundem më!

Bashkëshortja e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka folur për vështirësitë që po...

Ja cila këngëtare flet për Dafina Zeqirin : ‘Është seksi, por trupin e ka...

Klea Huta ka qenë e ftuar në “In Radio” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra më seksi shqiptare, teksa ka...
wordpress hit counter