7 C
Pristina
E mërkurë, Mars 29, 2017

“Dashnori” i gruas ia plas live të shoqit: Kur nuk ia bëre qejfin ti,...

Leonard Miri, personi që u akuzua si i dashuri i Shqipe Karajt nga bashkëshorti i saj Alfredi, ka pranuar të përballet sot në studion...

Krokodili me një kafshim e gëlltit qenin në prezencë të një familje (Foto/Video+18)

Ky është momenti rrëqethës kur një familje pa tmerrin me sy, në momentin që qeni i tyre përfundoi në gojën e një krokodili. Një burrë...

E braktisur nga burri dhe babai? Ja si mashtron Ardit Gjebrea për të fituar...

Këtë të diel në rubrikën “Shihemi në gjyq” të emisionit e “E diela Shqiptare” u publikua një histori e dhimbshme e një gruaje që...

Historia e rrallë/ Humbi 8 djem, babai ka një mesazh prekës për vajzën e...

Nuk janë të rrallë prindërit që nuk dinë t’u thonë JO fëmijëve të tyre apo t’ua prishin dëshirat për gjërat që duan. Por, me siguri,...

I riu e rreh dhe e tërheq zvarrë të dashurën në mes të rrugës:...

Një video në rrjetet sociale, e cila tregon një të ri i cili abuzon me të dashurën në rrugët e qytetit të Valdivias në...

Stuhia e fuqishme e erës ngren në ajër çatinë e një ndërtese

Kjo është me të vërtetë një provë e asaj që fuqia e natyrës mund të bëjë. Një video mahnitëse tregon se si një çati fluturon...

Kjo mund të jetë femra më me fat në botë. Do ju lërë pa...

Scott dhe Harriet janë dy të rinj anglezë që janë njohur në stadiumin e Manchester United dhe dashurisë së tyre duket që i kishte...

I dashuri e la kur e pa pa makijazh, çfarë fshihet pas fytyrës së...

Sophia Ridlington, është 22-vjeç dhe është nga Lincolnshire. Para disa vitesh ajo u diagnostikua me një sëmundje lëkure që shkakton irritim dhe të skuqura...

“Jam Keisi dhe u përdhunova”, letra prekëse e 15 vjeçares para se të vetvritej

Cassidy Trevan 15-vjeçarja nga Melbourn i Australisë, apo njohur ndryshe si Keis, ishte viktimë e përdhunimeve nga disa nxënës në shkollën e saj. E...

Refuzimi më i hidhur për Shën Valentin, bëri gjithçka për ta bërë për vete,...

Daniel organizon një takim për t'i bërë përshtypje mikes së tij Aleksës për ditën e Shën Valentinit. Me surpriza të ndryshme, me qëllim për...

Artikujt e Fundit

Deputetët paguhen sa pesë paga mesatare

Përderisa pagat mujore në Kosovë sillen nga 130 deri në mbi 400 euro, deputetët e Kuvendit të Kosovës vazhdojnë të kenë pagë pesë herë...

Aksident në magjistralen Prishtinë-Lipjan (Foto)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Lipjan, saktësisht në fshatin Lapnasel. Policia e Kosovës konfirmoi për Telegrafin se aksidenti ka ndodhur...

S’ua merr mendja cili yll botëror e këndoi mbrëmë këngën “Hajde halla e madhe”...

Këngët shqipe padyshim që shumë shpesh kalojnë edhe kufijtë e vendeve shqiptare dhe deri më tani janë kënduar nga disa yje. E fundit që këndoi...

Anita Haradinaj rrëfen peripecitë pa bashkëshortin: Nuk mundem më!

Bashkëshortja e kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ishte e ftuar në emisionin “Rudina” ku ka folur për vështirësitë që po...

Ja cila këngëtare flet për Dafina Zeqirin : ‘Është seksi, por trupin e ka...

Klea Huta ka qenë e ftuar në “In Radio” në rubrikën “Interview”. Bukuroshja shqiptare ka zbuluar se cila është femra më seksi shqiptare, teksa ka...
wordpress hit counter