10 C
Pristina
E premte, Shkurt 24, 2017

Ju kujtohet djaloshi dyvjeçar që pinte 40 cigare në ditë? Shikoni si duket tani...

Në vitin 2010, bota ishte shokuar nga rrëfimi i djaloshit nga Indonezia i quajtur Ardi Rizal. Asokohe ai ishte vetëm dyvjeçar por pinte 40...

U del gjoksi duke vallëzuar në transmetim live (Foto/Video, +16)

Prezantueses së motit i është zbuluar gjoksi gjatë transmetimit të drejtpërdrejt, por kjo nuk është hera e parë që po i ndodh, pasi gjatë...

Ecje në litar përmbi lumin plot me krokodilë

Se njerëzit janë shumë të guximshëm e vërteton më së miri kjo video tmerrësisht e frikshme. Në video shihet një djalosh duke treguar aftësitë e...

Rrëzohet avioni i Cristiano Ronaldos (Video/Foto)

“Gulfstream G200”, me vlerë prej 19 milionë euro, pësoi një aksident të fundit të hënën në mbrëmje, në aeroportin “El Prat” (Barcelonë). Aeroplani privat...
video

Vogëlushja lyhet me buzëkuqin e nënës që të bëhet ‘Spider-Man’ (Video)

Shumë vajza të vogla e adhurojnë grimin e nënave të tyre dhe sapo e gjejnë mundësinë, provojnë ta aplikojnë në fytyrë. Por, trevjeçarja Keeley nga...
video

Lansohet projekti më i ri ‘Messi’ nga Ledri, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi (Video)

Reperi Ledri, Lumi B, Gjiko dhe Skerdi kanë lansuar sot këngën e tyre më të re. ‘Messi’ titullohet kënga (remix) e publikuar nga reperët e...
video

Ja si funksionon ‘Portrait Mode’ në iPhone 7 Plus (Video)

iPhone 7 Plus ka sjellur dy kamera në një dhe tani me lansimin e sistemit iOS 10.1 beta, tipari i portreteve vjen në këtë...
video

Zanfina Ismaili flet për ish të dashurin, Faton Shoshin (Video)

Zanfina Ismaili ka folur pas shumë kohësh për ish të dashurin e saj Faton Shoshin. Shoshi i cili është menaxher i Era Istrefit, flitet se...
video

Eva dhe Fibi pranojnë ndërhyrjet estetike (Video)

Këngëtaret Eva Ndoja dhe Fibi, kanë pranuar se kanë ndërhyrje estetike. Këto pohime ato i bënë në emisionin Elite Zone, teksa pranuan se ndërhyrje të...

Artikujt e Fundit

Qeveria ndan 50 mijë euro për shënimin e Epopesë së UÇK-së

Qeveria e Kosovës ka marr vendimin për themelimin e Këshillit Organizativ për shënimin e manifestimit gjithë popullor “Epopeja e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës”, që...

Vetëvendosja injoroi himnin e Kosovës në Konventën e AKR-së

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Visar Ymeri dhe deputetja Donika Kadaj-Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re. Në...

Aksidentohet një autobus në kryeqytet (Foto)

Njëri nga autobusët e rinj urban të kryeqytetit është aksidentuar para pak minutash, nga një veturë. Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Bregu i Diellit”, ku...

‘Stupcat’ marrin kartelat e para të tifozëve ‘Dardanët’ (Foto)

‘Stupcat’ njihen si tifozët më të mëdhenj të Përfaqësues së Kosovës në futboll. Ata nuk lënë ndeshje pa e shikuar dhe gjenden gjithmonë afër ekipit. ‘Stupcat’...

Surpriza e Shpat Kasapit! Thotë se së shpejti do të zbulojë personin e zemrës

Këngëtari i njohur Shpat Kasapi shumë shpejt pritet të publikojë projektin e tij më të ri muzikor. Përveçse në muzikë, ai ka treguar se këtë vit...
wordpress hit counter