Çfarë nuk u pa në TV/ Ronaldo ofendoi keq Fernando Torresin

Gjatë ndeshjes, Atletico-Real Madrid ka pasur edhe një incident mes yllit portuges dhe sulmuesit spanjoll, Fernando Torres.

“Mundo Deportivo” shkruan se Cristiano Ronaldo i tha “palaço” dhe e këshilloi “shko në shtëpi” gjatë përplasjes mes tyre në ndeshjen që u fitua 2-1 nga Atletico. Ja pamjet:

SHPËRNDAJE