Djali e ngacmon në rrugë, vajza nxjerr gjoksin dhe e godet (Video+18)

Kjo video që po qarkullon në internet është bërë virale në vetëm pak orë e postuar.

Një i ri i ka bërë një koment një vajze në rrugë, por nuk e ka pritur reagimin e “ashpër” të saj.

Ajo ka hequr rrobat, ka nxjerrë gjoksin dhe e ka gjuajtur të riun të shtirë në tokë.

Ti mendon se çdo femër është ku*vë? Mendon se jam seksi? Do të shohësh gjoksin?”, dëgjohet ajo të thotë në video teksa e godet ashpër.

Të gjithë kanë shijuar skenën, ndërsa disa e kanë përgëzuar vajzën për reagimin e saj.

SHPËRNDAJE