E ka burrin 70 vjeç dhe vetë është në top formë, Melania Trump: Unë dhe Donaldi në seks…(Video)

Pas ardhjes së Trump në pushtet, Tetor 2016, mediat ndërkombëtare kanë vënë në qendër të vëmendjes edhe bashkëshorten e tij Melania Trump. Ish-modelja sllovene u njoh me Donald Trump gjatë një sfilate mode në Shtator 1998.

Një vit më vonë gjatë një intervistë radiofonike, kur Trumpi provoi për herë të parë të kandidonte si president pa sukses, spikeri pyet zonjën Trump, në atë kohë thjesht e dashura e Donlad Trumpit, mbi jetën e tyre intime.

Ja si rrodhi biseda:

Spikeri: Më lër të të pyes, cfarë ke veshur tani?

Melania: Jo shumë. -përgjigjet Melania.

Spikeri: A je zhveshur, a je nudo?

Melania: (qesh) Gati!

Spikeri: I hoqa që tani pantallonat.

Spikeri: Natën a bëni seks?

Melania: Po, ia kalojmë shumë shumë mirë.

Spikeri: Bëni seks çdo natë?

Melania: Mhm, edhe më shumë!

Spikeri: A tregohesh e dashur?

Melania: Shumë e dashur.

SHPËRNDAJE