E njohu në Instagram, e tmerrshme ajo që i ka ndodhur vajzës në takimin e parë

Një 32-vjeçare është rrahur për vdekje nga i dashuria i saj. Ata janë njohur në Instagram, por gjërat nuk kanë përfunduar mirë në takimin e parë.

Pasi kishin folur për një kohë të gjatë në Instagram vendosën të dalin për darkë. Mendohet se gjatë darkës gjërat kanë shkuar mirë, por pasi kanë shkuar në hotel 32-vjeçarja është rrahur për vdekje.

Sulmi ka qenë aq brutal saqë asaj i ka dalë edhe gjak nga veshët. Kafka ishte shtypur sepse është goditur për një kohë të gjatë me shkelma”,- ka thënë një nga efektivët e policisë.

Ngjarja ka ndodhur në Shtet e Bashkuara të Amerikës dhe 32-vjeçarja ka qëndruar një javë e shtruar në spital në kujdes intensiv.

SHPËRNDAJE