E veçantë/ Gazetari shqiptar bën bashkë gruan dhe ish-gruan

Gazetari i njohur Andi Bejtja ka publikuar sot një foto të veçantë, kjo në kuadër të një ironie për konsensusin e munguar në politikën në vend.

Nuk ndodh shpesh të bësh bashkë gruan dhe ish-gruan, por mesa duket Bejtja ia ka dalë me sukses duke shkrepur dhe ndarë për miqtë foton me to.

Lexo po ashtu:  Moment i frikshëm: Gatopardi sulmon studenten, përpiqet t’i kafshojë qafen asaj (Video,+16)
Loading...
SHPËRNDAJE